back to top
More

  Koniec spekulacji i oszczerstw – premier Morawiecki mówi prawdę każdego dnia! 

  Strona głównaPolitykaKoniec spekulacji i oszczerstw – premier Morawiecki mówi prawdę każdego dnia! 

  Polecamy w dziale

  Polscy przedsiębiorcy globalni chcą CPK!

  Rozbudowa Okęcia, a zatem wyburzenie Ochoty lub Mordoru, oznacza jedno - rezygnację z CPK. Lecz chociaż PDT nie ma kompleksów (wielkości i polskości), to CPK chcą najwięksi polscy przedsiębiorcy.

  44% – wybory samorządowe są nieważne! :)

  44% w II turze to podważenie przez wyborców legalności systemu. Czas tę patologię odrzucić i zaproponować normalność – oddolny system zarządzania naszymi gminami i państwem - naszymi pieniędzmi.

  Tarcza niemiecka, głupota naszych elit i propaganda

  Niemcy proponują Europie swoją tarczę ochronną. Proponują, bo przez kilkadziesiąt lat podbiły Europę swoją gospodarką. A teraz chcą to zaklajstrować politycznie i militarnie, co przestaje być śmieszne.

  Partie wygrywają – Polska przegrywa

  Po euforii z października 2023 i oczekiwaniu na czasy pizzy i coli lajt, a wróciły ubeckie zmory, nie pozostało nic. Tylko 51,5% głosowało. Gdy nastąpi spadek poniżej 50%, zawali się zły system zarządzania Polską.
  I jak wam teraz, żałośni dezinformatorzy? Wasze insynuacje i oszczerstwa spaliły na panewce. Możecie mówić, co chcecie. Twierdzić, co chcecie. Na koniec i tak wystąpi premier Mateusz Morawiecki i wygłosi aktualną prawdę. Łyso wam?

  I jak wam teraz, żałośni dezinformatorzy? Właśnie się okazało, że wasze insynuacje i oszczerstwa spaliły na panewce. Możecie mówić, co chcecie. Twierdzić, co chcecie. Na koniec i tak wystąpi premier Mateusz Morawiecki i wygłosi aktualną prawdę. Prawdę jedyną i obowiązującą. Do przyswojenia przez wszystkich wyznawców prawdy dnia ostatniego i braci Karnowskich, od już!

  Oto i ona:

  https://wpolityce.pl/polityka/646097-premier-polska-nigdy-nie-poparla-zadnego-pakietu-fit-for-55

  Odetchnąłem z ulgą. Na nic się nie zgodziliśmy. Sami, na własne życzenie, wykańczamy własną gospodarkę i państwo, uff.

  I jak? Łyso wam teraz, żałośni wyznawcy prawdy wczorajszej? Zwłaszcza Wy, Kowalscy

  i Wy, MTC 😊 

  Bartosz Jasiński

  PS. Pragnę poinformować, że w całości popieram linię naszej Partii i Rządu, a w szczególności tę z dnia jutrzejszego, pamiętając o obecnym. Czuwaj!

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja