Koniec spekulacji i oszczerstw – premier Morawiecki mówi prawdę każdego dnia! 

Data

Strona głównaPolitykaKoniec spekulacji i oszczerstw – premier Morawiecki mówi prawdę każdego dnia! 

Polecamy w dziale

Dwutygodniowy, w 50% kobiecy, rząd premiera Mateusza Morawieckiego

W sumie nie ma czego komentować. Jednak natchniony przez prezydenta Argentyny, mówię: wypad! niepotrzebnym ministerstwom. Pozostają: ministerstwo wojny, spraw zagranicznych, wewnętrznych, skarbu, sprawiedliwości - sami mężczyźni :)

Była dyrektor SP w Gniazdowie na pewno obroni naszą niepodległość

Nic o nas bez nas! - zawołała Jadwiga Wiśniewska, europoseł PiS, komentując wczorajszą decyzję PE. Tymczasem przez długie 8 lat rząd PiS głosował za wspólnymi: podatkami, wspólnym długiem - za jednym państwem. Czy to schizofrenia?

Javier Milei – nowa nadzieja dla Argentyny?

Przed II WŚ Argentyna należała do najbogatszych państw. Populistyczne pomysły gen. prezydenta Perona, doprowadziły do jej upadku. Teraz, przy 150% inflacji prezydentem zostaje Javier Milei, zwolennik wolnego rynku w wersji hard :)

Widziane na Ukrainie. Piotr, lat 48, doktor habilitowany (9)

Zajęli bośniacką wieś. Młode kobiety i nastolatki ustawili po jednej stronie. Resztę zagonili do stodoły. Podszedł do niego dowódca, Sergiej. - Dobrze się spisałeś, młody. Wybieraj. Rano oddasz. Miała na imię Bianka. Była piękna.
I jak wam teraz, żałośni dezinformatorzy? Wasze insynuacje i oszczerstwa spaliły na panewce. Możecie mówić, co chcecie. Twierdzić, co chcecie. Na koniec i tak wystąpi premier Mateusz Morawiecki i wygłosi aktualną prawdę. Łyso wam?

I jak wam teraz, żałośni dezinformatorzy? Właśnie się okazało, że wasze insynuacje i oszczerstwa spaliły na panewce. Możecie mówić, co chcecie. Twierdzić, co chcecie. Na koniec i tak wystąpi premier Mateusz Morawiecki i wygłosi aktualną prawdę. Prawdę jedyną i obowiązującą. Do przyswojenia przez wszystkich wyznawców prawdy dnia ostatniego i braci Karnowskich, od już!

Oto i ona:

https://wpolityce.pl/polityka/646097-premier-polska-nigdy-nie-poparla-zadnego-pakietu-fit-for-55

Odetchnąłem z ulgą. Na nic się nie zgodziliśmy. Sami, na własne życzenie, wykańczamy własną gospodarkę i państwo, uff.

I jak? Łyso wam teraz, żałośni wyznawcy prawdy wczorajszej? Zwłaszcza Wy, Kowalscy

i Wy, MTC 😊 

Bartosz Jasiński

PS. Pragnę poinformować, że w całości popieram linię naszej Partii i Rządu, a w szczególności tę z dnia jutrzejszego, pamiętając o obecnym. Czuwaj!

Ostatnie wpisy autora