Koniec spekulacji i oszczerstw – premier Morawiecki mówi prawdę każdego dnia! 

Data

Polecamy

Prekursor kremlologii

Od czasów sowieckich sowietologia zapewniała dostatnie życie i kariery naukowe tabunom fachowców od polityki i elit moskiewskich. W większości tworzyli oni swoje teorie z oficjalnych moskiewskich przekazów, czyli z fusów.

Ukraina w NATO? Jak najszybciej!

Powtarza się, że Ukrainy nie można przyjąć do NATO, bo na jej terytorium toczy się wojna, a wejście Ukrainy do NATO naraziłoby Sojusz na konflikt z Kremlem. No dobrze, ale przecież NATO powstało do obrony Europy przed Rosją (ZSRS)

Artyści kina

Reżyserzy w Polsce wyspecjalizowali się w poprawianiu takich tam byle Szekspirów Wyspiańskich, czy Mrożków. Scenarzyści nadają filmom „artyzm”, nasycając je wulgaryzmami do granic śmieszności.
I jak wam teraz, żałośni dezinformatorzy? Wasze insynuacje i oszczerstwa spaliły na panewce. Możecie mówić, co chcecie. Twierdzić, co chcecie. Na koniec i tak wystąpi premier Mateusz Morawiecki i wygłosi aktualną prawdę. Łyso wam?

I jak wam teraz, żałośni dezinformatorzy? Właśnie się okazało, że wasze insynuacje i oszczerstwa spaliły na panewce. Możecie mówić, co chcecie. Twierdzić, co chcecie. Na koniec i tak wystąpi premier Mateusz Morawiecki i wygłosi aktualną prawdę. Prawdę jedyną i obowiązującą. Do przyswojenia przez wszystkich wyznawców prawdy dnia ostatniego i braci Karnowskich, od już!

Oto i ona:

https://wpolityce.pl/polityka/646097-premier-polska-nigdy-nie-poparla-zadnego-pakietu-fit-for-55

Odetchnąłem z ulgą. Na nic się nie zgodziliśmy. Sami, na własne życzenie, wykańczamy własną gospodarkę i państwo, uff.

I jak? Łyso wam teraz, żałośni wyznawcy prawdy wczorajszej? Zwłaszcza Wy, Kowalscy

i Wy, MTC 😊 

Bartosz Jasiński

PS. Pragnę poinformować, że w całości popieram linię naszej Partii i Rządu, a w szczególności tę z dnia jutrzejszego, pamiętając o obecnym. Czuwaj!

Ostatnie wpisy autora