Strona głównaGospodarka

Gospodarka

Rosyjskie wpływy na Węgrzech

Obecne uzależnienie Węgier od Rosji nie dokonało się samoistnie. Zdecydowały o tym instytucje Unii Europejskiej, cofając Węgrom finansowanie i proeuropejska rzekomo węgierska lewica, w pełni uzależniając kraj od surowców z Rosji.

Rzecznik MŚP przestrzega przed konsekwencjami stanowienia odrębnych zasad prowadzenia działalności gospodarczej dla uchodźców z objętej wojną Ukrainy

Rzecznik MŚP proponuje w zamian pakiet rozwiązań, które ułatwią funkcjonowanie na polskim rynku wszystkim bez względu na narodowość i pochodzenie.

Nasza Ojczyzna musi mieć poważną alternatywę dla Polskiego Ładu

Świat przeżywał już upadek nie takich szlachetnych programów społecznych odgórnie zarządzanych. I, co symptomatyczne, najwięcej zadowolonych z ich działania było tuż przed ostatecznym krachem.

Nowy Polski Ład: redystrybucja zamiast powrotu do źródeł naszej wielkości

2000 złotych wykorzystam na tańce, hulanki i swawolę. Wreszcie będę miał na to czas. Z wdzięczności aż się popłakałem. Nieopodatkowane po raz drugi 2000 złotych. Nowy Polski Ładzie, dziękuję!

Panele fotowoltaiczne, czyli jak ogrzać klimat (na koszt Unii Europejskiej). Część IV

W poniższym, kolejnym artykule autorzy wyliczają, o ile bardziej, jakże modne obecnie panele fotowoltaiczne, powodują globalne ocieplenie w porównaniu do innych metod produkcji energii elektrycznej.

Podstawa naszego bytu: powszechna własność narodowa

Musimy drastycznie, do poziomu Anglii lub Polski sprzed roku 1952, obniżyć koszty pracy. Zlikwidować haracz płacony państwu za możliwość zatrudnienia pracownika i podjęcia pracy przez pracownika.

Panele fotowoltaiczne, czyli jak ogrzać klimat (na koszt Unii Europejskiej). Część III

Zrozumienie teorii globalnego ocieplenia od dwutlenku węgla wymaga znajomości praw fizyki i matematyki na poziomie gimnazjalnym, ale zrozumienie zaprzeczenia tej teorii może wymagać zdania matury rozszerzonej z tych przedmiotów.

I znowu sukces! Jeszcze jedne takie zwycięskie negocjacje i będzie po nas (refleksje po grudniowym szczycie w Brukseli)

Pieniądze, które przywozi tym razem nasz premier z Brukseli, umocnią dysfunkcyjność naszego państwa i mogą stać się wystarczającym argumentem za przyjęciem przez nas tęczowej zarazy i islamistów.

Panele fotowoltaiczne, czyli jak ogrzać klimat (na koszt Unii Europejskiej). Część II

Autor wylicza, o ile bardziej, jakże modne obecnie panele fotowoltaiczne, powodują globalne ocieplenie w porównaniu do innych metod produkcji energii elektrycznej.

Panele fotowoltaiczne, czyli jak ogrzać klimat (na koszt Unii Europejskiej). Część I

Autor wyjaśnia fakty i obowiązujące w Unii Europejskiej przekłamania dotyczące globalnego ocieplenia oraz demaskuje intencje (niektórych) twórców teorii, według której globalne ocieplenie miałoby pochodzić od CO2.

Zawartość Premium

Popularne