back to top
More

  Odbierzmy polskim żołnierzom karabiny!

  Strona głównaOpinieOdbierzmy polskim żołnierzom karabiny!

  Polecamy w dziale

  Czy leci z nami pilot?

  Dr Katarzyna Sójka, była MZ (PiS), zarzuciła PDT oszukiwanie Polaków. Gdy u śp. Sitka stwierdzono śmierć mózgu, podawano, że jego stan jest stabilny. Droga Pani, stan zmarłego jest stanem absolutnie stabilnym.

  Czy Koalicja 13 Grudnia będzie kontrolować przedsiębiorców prywatnych?

  Upartyjnienie Inspekcji Pracy może doprowadzić do wykorzystywania inspektorów pracy do szykanowania przedsiębiorców podejrzewanych o związki z opozycją, a inspektorów nieposłusznych partyjnym poleceniom eliminować.

  Przerywanie ciąży na żądanie już jest wprowadzane!

  30.05.2024, w przeddzień Dnia Dziecka, Minister Zdrowia wydała rozporządzenie o karach finansowych, a nawet zerwaniu umowy przez NFZ, dla szpitali, które odmówią przerwania ciąży. Czy to wstęp do wprowadzenia aborcji na życzenie?

  Tak dla CPK! Marszałek Hołownia jest za, a nawet przeciw :)

  Kilka godzin po happeningu "Tak dla CPK" marszałek Hołownia zaskoczył wszystkich. Z przeciwnika, stał się jego zwolennikiem. Dziwnym zwolennikiem. Poproszony o podpis pod projektem ... odmówił!
  Aresztowanie polskich żołnierzy po oddaniu przez nich strzałów ostrzegawczych to skandal. Tym większy, że fakt został zatajony przez MON, a wystąpił 2 miesiące temu! Kto chce zniszczyć morale naszej armii?

  Ujawnione właśnie aresztowanie 3 polskich żołnierzy, którzy przed dwoma miesiącami strzałami ostrzegawczymi bronili się przed nacierającą bandą migrantów na polsko-białoruskiej granicy. Zachowaniem Żandarmerii Wojskowej zbulwersowani są wszyscy: prezydent, szef MON, szef BBN i my, Polacy.

  https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-to-bulwersujace-szef-bbn-o-zatrzymaniu-polskich-zolnierzy,nId,7557779

  Aresztowanie polskich żołnierzy to oczywisty skandal. Tym większy, że fakt został zatajony przez MON, które o sytuacji musiało wiedzieć zaraz po jego wystąpieniu – 2 miesiące temu!

  Wpisuje się to doskonale w politykę prowadzoną przez polski rząd (również poprzedni) wobec migrantów nacierających na Polskę. Polscy żołnierze mają się tylko bronić i nie odpowiadać na agresję siłą. Mają ponosić rany, najlepiej nie zagrażające ich życiu i zdrowiu, i nie reagować.

  Taka sytuacja jest niedopuszczalna. Wywołuje frustrację obrońców naszej granicy i obniża morale polskiej armii. Ta zabawa polityków musi zostać przerwana. W innym wypadku, po przejściu z fazy wojny hybrydowej, jaką teraz stosuje Rosja, do wojny najeźdźczej, może się okazać, że nie ma nas kto bronić. Zostaniemy podbici bez stawiania oporu.

  Bartosz Jasiński 

  Skrócony link:
  https://abcniepodleglosc.pl/n2r8

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja