Wideo

HERES / WZN – OBUDŹ SIĘ POLSKO

Bądź nam zawsze naszym domem Wytęsknionym, wymarzonym Obudź się, Polsko, biją dzwony! Kraju mój! Polsko ma! Ojczyzno ma!

Rzeka nie pomogła Rosjanom

PODSUMOWANIE 204. dnia wojny + MAPY

Karampuki

O wizycie Stefańczuka w Polsce, o pruszkowskim gangsterze, który został wojskowym dowódcą, o reparacjach od Niemiec i o Izraelu, o tym na co idą dochody z kopalń złota w Zimbabwe, o monitoringu wydatków i inteligentnym pomiarze, a na koniec propozycje książkowe oraz podziękowanie dla Patronów.

Ks. prof. Tadeusz Guz – Ideologie, które doprowadziły do Auschwitz – Marsz Życia i Wolności 2022

Wykład ks. prof. Tadeusza Guza - Ideologie, które doprowadziły do Auschwitz. Wykład wygłoszony, podczas Marszu Życia i Wolności Polaków i Polonii 2022.

Pułapki pięknych kobiet

O cenzurze w mediach społecznościowych, o odejściu prezesa TVP, o reparacjach, o przegranych procesach sanepidu, o tym, jak Maxwell ustawiła się za kratkami, a w kąciku książkowym pozycja, która wywołała ostatnio sporo emocji.

HOMOSEKSUALIZM jako NORMA? Kościół PODDAJE SIĘ „tęczowej” presji

Jeśli myślimy, że odrzucenie etyki seksualnej to domena Kościoła Zachodniego, to jesteśmy w błędzie. O porażających praktykach także i w Polsce opowiada Jan Pospieszalski.

To, co-muchy lubią najbardziej

O miliardowych wydatkach rządu, które są poza kontrolą, o tym jak politycy powinni tłumaczyć się z majątków, o problemach z dostępnością węgla, o tym, jak w placówkach Poczty Polskiej zorganizowana jest sprzedaż, a w kąciku czytelniczym nowości oraz stare przeboje.

Zdalna edukacja i deprawacja. Co grozi twojemu dziecku w szkole?

Hanna Dobrowolska, ekspert oświatowy, była gościem Jana Pospieszalskiego w programie "Jaka jest prawda?".

Kolejna ofensywa na Chersoń

PODSUMOWANIE 186. dnia wojny + MAPY.

Zawartość Premium

Popularne