Wideo

Siły Zbrojne Republiki Słowacji

W dzisiejszym odcinku Armii Świata przyjrzymy się siłom zbrojnym jednego z dwóch południowych sąsiadów Polski, czyli Słowacji.

„Że w tym życiu to nam życia ciągle mało” – ks. Piotr Pawlukiewicz

Ks. Piotr Pawlukiewicz, znany rekolekcjonista, przyciągnął 20 października 2013 r. prawdziwe tłumy do parafii Zesłania Ducha Świętego w Aleksandrowie Łódzkim. Kaznodzieja powiedział homilię podczas wieczornej mszy, a potem wygłosił konferencję "Że w tym życiu to nam życia ciągle mało".

Cicho! Bo przyjdzie Zdzicho

O miliardowych przychodach ze eksportu paliw, o kolejnym Polaku, który poprosił o azyl na Białorusi, o plotkach prosto z Watykanu, o sztucznej inteligencji, która uzyskała świadomość, a na koniec nowe i skandalizujące propozycje książkowe.

Gadowski i Warzecha demaskują Morawieckiego! Patriota czy globalista?

Witold Gadowski i Łukasz Warzecha będą gośćmi Łukasza Karpiela w programie "Prawy Prosty. Plus".

Siewierodonieck odcięty

PODSUMOWANIE 109. dnia wojny + MAPY.

Rozmowa z prezesem Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris.

Jak powinna wyglądać konstytucja na miarę XXI wieku? Czy system trójpodziału władzy powinien ulec zmianie? Czy organizacje pozarządowe powinny mieć możliwość finansowania z pieniędzy publicznych? Co prezes Ordo Iuris myśli na temat skandalu, który wybuchł kilka miesięcy temu?

Wirtualne dzieci

O tym, czy korupcja zadecyduje o losach naszego sąsiada, o konwencji PiSu, o przyznaniu środków z funduszu odbudowy i natychmiastowej reakcji, o sponsorach WEF, o tym jak kończy się sojusz polsko-węgierski.

Ważny program! Upadek USA postępuje. Fundacje w służbie totalitaryzmu

Postępująca inflacja, płonące zakłady przetwórstwa żywności i trzykrotnie wyższe ceny podstawowych produktów w USA to tylko wierzchołek góry lodowej. Ameryka umiera, traci swą tożsamość i skręca na lewo. Wszystkim kierują fundacje zakładane i zarządzane przez miliarderów.

Nadszedł rewolucyjny moment w historii Unii

Czy Polska zdoła się obronić przed zepchnięciem do roli zakładników, pozbawionych prawa weta? Mówi o tym mec. Jerzy Kwaśniewski, Prezes Instytutu Ordo Iuris.

Zawartość Premium

Popularne