More

  Wideo

  Oni szantażowali Orbana. Polska kolejnym celem?

  Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu Ordo Iuris, był gościem Pawła Chmielewskiego w programie "Ordo Iuris. W imię zasad". Tematem rozmowy były metody, jakimi Bruksela wywiera presję na kraje członkowskie, by podporządkowywały się krajom "starej Europy".

  Fit for 55 to uderzenie w bezpieczeństwo żywnościowe Europejczyków!

  To wszystko zmierza do ograniczenia rolnictwa w Europie, przecież to dąży do tego, żeby ograniczyć hodowlę zwierzęcą, uprawy, to jest uderzenie w bezpieczeństwo żywnościowe Europejczyków, (...) ogromnie szkodliwe dla europejskiego rolnictwa - Szczepan Wójcik, Prezes Instytutu Gospodarki Rolnej Źródło: TVTrwam

  CPK szansą na OBRONĘ POLSKI w razie konfliktu. Niemcy BLOKUJĄ. dr Artur Bartoszewicz

  dr Artur Bartoszewicz - rozmawialiśmy na temat CPK, Portu komunikacyjnego w ŚWINOUJŚCIU a także portu rzecznego na ODRZE. Czy to kluczowe inwestycje i dlaczego ? O co chodzi tak naprawdę? Dlaczego Niemcy blokują CPK? Czy centralny port uratuje nas w razie konfliktu zbrojnego?

  WAŻNE! Oświadczenie Z-cy Prok. Generalnego M. Ostrowskiego ws. bezprawnych działań Adam Bodnara!

  Zastępcy Prokuratora Generalnego Adama Bodnara oświadczają, że powierzenie prokuratorowi Jackowi Bilewiczowi funkcji p.o. Prokuratora Krajowego z bezprawnym pominięciem procedury ustawy Prawa o prokuraturze jest bezskuteczne. Funkcja taka nie została przewidziana w ustawie Prawo o prokuraturze.

  Szykuje nam się największa rewolucja agrarna od czasów II Wojny Światowej. Wiesław Gryn | e-pole

  Wideopodcast, w którym gościem był Wiesław Gryn, rolnik prowadzący blisko 1000ha na ziemiach lubelskich. V-ce prezes Zamojskiego Towarzystwa Rolniczego. Czeka nas największa rewolucja agrarna od czasów II Wojny Światowej?

  Orszak Trzech Króli w Krakowie A.D. 2024

  https://www.youtube.com/watch?v=K2Sjho43Eak

  Tajemnice śmierci Marszałka Rydza–Śmigłego

  W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o okolicznościach śmierci marszałka Edwarda Rydza- Śmigłego. Dowiecie się po co w październiku 1941r. przybył do okupowanej Polski z Rumunii, gdzie we wrześniu 1939r. został internowany. To jedna z najbardziej tajemniczych historii, jakie wydarzyły się w okupowanej przez Niemców Polsce. Ten film zatytułowałem: „Tajemnice śmierci Marszałka Rydza – Śmigłego”.