Wideo

Jakiś problem? Nauka nie idzie w las

https://www.youtube.com/watch?v=PJM1oL39FOw

Piotr Naimski – strategia bezpieczeństwa energetycznego dla Polski.

O strategii bezpieczeństwa energetycznego dla Polski mówi Piotr Naimski, szef Urzędu Ochrony Państwa w rządzie Jana Olszewskiego, poseł (2011-2019), sekretarz stanu w KPRM i pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej (2015-2022).

Rozbijanie rodzin odbieranie dzieci

Mature Minors - czyli dojrzali niepełnoletni - kolejny krok współczesnych bolszewików na drodze do rewolucji globalistycznej i elieminacji tradycyjnej rodziny - wideokomentarz Andrzeja Kumora

W CIENIU AFER Małopolska Sieć Szerokopasmowa

https://www.youtube.com/watch?v=TGUxouza8UE

Jak działają agenci

O tym na kogo konkretnie głosować, o tym jak Ukraińcy są wdzięczni Polsce na przykładzie słów Arestowycza, o krakowskiej nagrodzie dla ukraińskiej pisarki, o nadchodzącym odcinku Filthy Rich o Ghislaine Maxwell, na koniec garść informacji pozytywnych oraz książkowe nowości, a w post scriptum trzy słowa do Oksany Zabużko.

Prezentacja najnowszej książki Sławomira Cenckiewicza

„Transformacja. Mazowiecki, Magdalenka, Czempiński, Petelicki, WSI, Komorowski, afera marszałkowa, Tusk”.

Transformacja czyli zwycięska rewolucja komunistów w roku 1989

Rok minął od śmierci naszego Przyjaciela i Mistrza, Jerzego Targalskiego. Dziękujemy Profesorowi Sławomirowi Cenckiewiczowi, którego cenimy za odważne poszukiwanie prawdy, za poświęcenie Mu swojej ostatniej książki: Transformacja.

Likwidujemy polskie górnictwo i sprowadzamy węgiel skąd się da – o co tu chodzi?

Oglądając to wideo, do głowy cisną się 3 pytania: 1. Czy państwo polskie jest tak beznadziejnie zarządzane, że nie ma żadnego strategicznego myślenia? 2. W czyim interesie niszczone są najlepsze polskie kopalnie? 3. Dlaczego od 20 lat nie jest wdrożona technologia zgazowywania węgla, która pozwoliłaby nam - efektywnie i ekologicznie - stać się państwem samowystarczalnym energetycznie?

„Wild Russians” in Georgia | Michał Orzechowski – TVP World

What is the true face of Putin's mobilisation? Why are people fleeing Russia and who are they? Michał Orzechowski journalist, director and human rights defender on the true face of mobilisation.

Łóżko, stół… kieszeń

O ludziach zdrowia i wolności i o ludziach łóżka, stołu i kieszeni, o zamkniętej sprawie reparacji, o problemach Credit Suisse, o awanturze o afrykańskie złoto, o wizycie Tima Cooka u papieża, a na koniec wiersz inny niż wszystkie oraz rekomendacja filmowa.

Zawartość Premium

Popularne