back to top
More

  Z archiwum ABC

  Szwajcaria do dziś jest zorganizowana na wzór I Rzeczpospolitej. Zanim napiszemy nową konstytucję (13)

  Napadnięci nie możemy się zastanawiać, czy napastnik chce nas może tylko przestraszyć albo lekko obić, czy włamał się do naszego domu po to, żeby obejrzeć mecz, bo u siebie nie miał cyfrowego Polsatu.

  Mecenas Kwaśniewski: Lewica w rządzie? Możemy nie poznać „Nowej Polski”

  Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu Ordo Iuris, mówił w rozmowie z Pawłem Chmielewskim o zagrożeniach, jakie pojawią się przed Polską, gdy ukonstytuuje się nowy rząd KO-Trzecia Droga - Lewica.

  Stanisław Florian, Chwilowy brak węgla, czy likwidacja suwerenności energetycznej Polski?

  Martwimy się już nie tylko o to po ile kupimy węgiel na zimę, ale czy go w ogóle kupimy. Autor próbuje odpowiedzieć na pytanie kto odpowiada za taki stan rzeczy w kraju śpiącym na złożach własnego węgla. I co zrobi(ł) polski rząd.

  Przepis: jak stracić poparcie najwierniejszego elektoratu w 7 dni po wyborach

  Skutecznie odwrócił prawo Goebbelsa, twierdzące, że wielokrotnie powtórzone kłamstwo staje...

  Towarzystwo jednego mordu – przedostatniego

  Jak się pewnie domyślacie, chodzi o towarzystwo mordu ukraińskiego. Wołyń nie był ostatni, ale to on jest eksponowany jako najważniejszy. Zwłaszcza teraz, gdy Rosjanie mordują Ukraińców. Zatem przypomnijmy kilka innych mordów...

  Długi marsz w kierunku V Rzeczypospolitej (1). Słowo wstępne

  Nic nie wskazuje na to, że nasi światli przywódcy dysponują jakąś całościową...

  Jak działają agenci

  O tym na kogo konkretnie głosować, o tym jak Ukraińcy są wdzięczni Polsce na przykładzie słów Arestowycza, o krakowskiej nagrodzie dla ukraińskiej pisarki, o nadchodzącym odcinku Filthy Rich o Ghislaine Maxwell, na koniec garść informacji pozytywnych oraz książkowe nowości, a w post scriptum trzy słowa do Oksany Zabużko.

  Żydowskie ludobójstwo

  Poniedziałkowa śmierć Polaka, cywilnego wolontariusza zabitego przez żołnierzy Izraela, przypomniała nam, co dzieje się od kilku miesięcy w Izraelu. A dzieje się ludobójstwo na miarę holokaustu - eksterminacja miejscowej ludności.