back to top
More

  Duże wzmocnienie Ukrainy i Polski – po szczycie NATO

  Strona głównaPolitykaDuże wzmocnienie Ukrainy i Polski – po szczycie NATO

  Polecamy w dziale

  44% – wybory samorządowe są nieważne! :)

  44% w II turze to podważenie przez wyborców legalności systemu. Czas tę patologię odrzucić i zaproponować normalność – oddolny system zarządzania naszymi gminami i państwem - naszymi pieniędzmi.

  Tarcza niemiecka, głupota naszych elit i propaganda

  Niemcy proponują Europie swoją tarczę ochronną. Proponują, bo przez kilkadziesiąt lat podbiły Europę swoją gospodarką. A teraz chcą to zaklajstrować politycznie i militarnie, co przestaje być śmieszne.

  Partie wygrywają – Polska przegrywa

  Po euforii z października 2023 i oczekiwaniu na czasy pizzy i coli lajt, a wróciły ubeckie zmory, nie pozostało nic. Tylko 51,5% głosowało. Gdy nastąpi spadek poniżej 50%, zawali się zły system zarządzania Polską.

  Zestrzelmy wreszcie jakąś rakietę!

  Kolejna rosyjska rakieta, która wleci na terytorium Polski, spadnie na mało zaludniony skrawek Polski. Dlatego, że nie zestrzeliliśmy tej. Rosjanie testują nasze tchórzostwo. Nie przestaną, jeżeli nie zrobimy im bum!
  Ukraina dostała w Wilnie tyle, ile mogła dostać bez wywoływania IIIWŚ. Najwięcej zyskała Polska, państwa bałtyckie i wschodniej Europy, stale zagrożone odbudową Imperium Rosyjskiego - gwarancję natychmiastowego użycia wojsk NATO.

  Ukraina dostała tyle, ile mogła dostać bez wywoływania III Wojny Światowej – gwarancję stałej pomocy wojskowej od największych gospodarek świata z G7. Konsekwencją jej natychmiastowego przyjęcia do NATO byłoby przecież wkroczenie wojsk Sojuszu na terytorium Ukrainy i wejście w stan wojny z Rosją. Dlatego jej formalne przyjęcie będzie możliwe dopiero po zakończeniu tej wojny. Po wyparciu wojsk rosyjskich z granic Ukrainy lub ich opuszczeniu przez osłabioną Rosję.

  Szczyt NATO w Wilnie

  Najwięcej zyskała Polska, państwa bałtyckie i pozostałe państwa wschodniej Europy, dotychczas stale zagrożone odbudową Imperium Rosyjskiego. I jeszcze 30 lat temu będące jego częścią (Związek Sowiecki). Stała obecność wojsk NATO i ich gotowość do natychmiastowego działania w przypadku rosyjskiej agresji, to ogromne wzmocnienie bezpieczeństwa naszego regionu. 

  Maksymaliści zawsze chcą więcej. Zostawmy ich samych z ich frustracją. Cieszmy się z tego, co udało się osiągnąć na ostatnim szczycie NATO w Wilnie, bo nigdy nie mieliśmy aż tak dużo.

  Bartosz Jasiński

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja