back to top
More

  Żydowskie ludobójstwo

  Strona głównaOpinieŻydowskie ludobójstwo

  Polecamy w dziale

  Co to, kurwa, ma być! – Canal+ promuje przemoc i patologię! [18+]

  Na konferencji przed sobotnią walką została przekroczona granica patologii – jeden z zawodników, po nazwaniu go „transem, który co najwyżej może fiuta do gęby wziąć”, rzucił się na przeciwnika rozcinając mu skórę głowy mikrofonem.

  Czy projekt CPK ma szansę na realizację? 

  Podyskutujmy o CPK. Połączenie kilku lotnisk, aglomeracji warszawskiej i "lotniczych" ośrodków miejskich szybkimi kolejami i drogami, pozwoliłoby na powstanie CPK z tymi lotniskami w roli jego terminali.

  Ślubuję. Tak mi dopomóż Bóg!

  Po decyzji Sejmu o dalszych pracach o zabijaniu dzieci i wyjaśnieniach M. Morawieckiego, że "przez pomyłkę zagłosował przeciw", zapytajmy: jak ma na imię Twój bóg?, bo nasz Bóg mówi: Nie zabijaj!

  Jezus zwyciężył

  Jezus zwyciężył - Jednego Serca Jednego Ducha 2014
  Poniedziałkowa śmierć Polaka, cywilnego wolontariusza zabitego przez żołnierzy Izraela, przypomniała nam, co dzieje się od kilku miesięcy w Izraelu. A dzieje się ludobójstwo na miarę holokaustu - eksterminacja miejscowej ludności.

  Poniedziałkowa śmierć Polaka, cywilnego wolontariusza zabitego przez żołnierzy Izraela, przypomniała nam o tym, co dzieje się od kilku miesięcy w Izraelu. A dzieje się ludobójstwo na miarę holokaustu – zaplanowana i konsekwentna eksterminacji miejscowej ludności nieżydowskiego pochodzenia.  

  Nie wydaje się, by ostrzelanie konwoju z pomocą humanitarną było przypadkowe. Izrael nie chce świadków swojej zbrodni na ludności cywilnej Strefy Gazy, bo chce ją do końca „oczyścić”. I w jasny sposób daje to teraz do zrozumienia. 

  Ta czystka, dla której pretekstem stał się atak Hamasu na terytorium Izraela (dziwnie nie wyśledzony przez tajne służby żydowskie), jest przerażająco logiczna. Ma oczyścić Izrael z 2-milionowego wrogiego elementu, jakim są Palestyńczycy – semici z gorszej matki. Izrael ma stać się państwem czystym etnicznie.

  Gdy spojrzymy na mapę Izraela, zrozumiemy tę zbrodniczą logikę. Czy ją zaakceptujemy?

  Strefa Gazy
  fot. Lencer, Gringer, Vearthy, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

  Bartosz Jasiński

  Skrócony link:
  https://abcniepodleglosc.pl/iiuj

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja