More

  Komisja Energetyczna 1989 – 2022 potrzebna od zaraz!

  Strona głównaPolitykaKomisja Energetyczna 1989 - 2022 potrzebna od zaraz!

  Polecamy w dziale

  Kiedy upadnie Koalicja 13 Grudnia?

  Płk Sienkiewicz nie został odwołany. Była za nim cała Koalicja 241:194. Gdy za 3-mce wszystkie stanowiska po PiS zostaną podzielone, dojdzie do sporów o wysokość łupów... i program. Zatem przypomnijmy: zima wasza - wiosna nasza! :)

  Zapraszamy na relację z Protestu Wolnych Polaków

  Zapraszamy na relację z Protestu Wolnych Polaków: LIVE

  Pierwszy cud Donalda Tuska, a może drugi?

  Okazuje się, że Donald Tusk sprawił cud - ponownie zjednoczył PiS. To nie pierwszy cud Tuska i jego zaplecza. Pierwszym było wyeliminowanie w wyborach prez. 2005 W. Cimoszewicza i zwycięstwo Lecha Kaczyńskiego. Jak będzie teraz?

  Zwiększmy pomoc dla Ukrainy!

  Wojskowy obiekt nad PL przypomniał nam, że wojna jest blisko. Zatem powinniśmy zwiększyć pomoc dla UA. Propaganda (pro)RUS wylicza, że daliśmy za dużo. Fakty są inne. USA dały 44 mld, GER - 17 i GB - 7, a PL - 3. Sprzęt - to samo!
  Powołanie Komisji Energetycznej w wersji 2008-2022 ma taki sam sens, jak badanie ciąży od 5. miesiąca. Powinniśmy prześledzić cały proces niszczenia polskiej niezależności energetycznej po 1989. I poznać osoby za to odpowiedzialne

  Jej powołanie ogłosił właśnie Jarosław Kaczyński we wspólnym wystąpieniu z Mateuszem Morawieckim.

  https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-pis-odkrywa-karty-ws-komisji-weryfikacyjnej-zbada-rosyjskie-,nId,6439239

  Dawno nie byłem tak zgodny z Prawem i Sprawiedliwością i z rządem, jak w tej sprawie. Dziś rano dodaliśmy materiał wideo z wystąpienia Piotra Naimskiego, w którym sugeruje on dwie rzeczy:

  1. zbadanie polskiej strategii energetycznej od końca lat 80-tych.
  2. Ponowne oparcie się na węglu w budowaniu polskiej niezależności energetycznej.

  Zaraz, zaraz, znowu się zagalopowałem i okazałem się bardziej rządowy niż sam rząd, i bardziej pisowski niż Jarosław Kaczyński? No tak, o bagatela, 15 lat😊

  1.Powołanie Komisji Energetycznej, w wersji pisowskiej (2008-2022), ma taki sam sens jak badanie przebiegu ciąży od 5. miesiąca. Niby ma, ale dlaczego nie prześledzić całego procesu?

  2.Dlaczego mamy badać tylko nasze energetyczne uzależnianie się od Rosji, a martwa cisza ma zapaść nad naszym krańcowym uzależnieniem się od Europy?

  W tym drugim uzależnianiu Polski, poprzez likwidację górnictwa i podpisywanie skrajnie niekorzystnych pakietów ekologicznych i klimatycznych, brały udział wszystkie siły polityczne z wyłączeniem Konfederacji i Pawła Kukiza. Od SLD po PiS. Chyba powinniśmy wreszcie poznać nazwiska ludzi odpowiedzialnych za wprowadzenie nas w obecną sytuację.

  Powinniśmy się też dowiedzieć, kto jest twórcą współczesnej polskiej szkoły negocjacji, polegającej na naszych wcześniejszych ustępstwach i oczekiwaniu na rewanż. Natychmiast wręczymy tej personie główną nagrodę naszego portalu – statuetkę Zielonego Pomidora.

  Bartosz Jasiński

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja