Komisja Energetyczna 1989 – 2022 potrzebna od zaraz!

Data

Polecamy

Prekursor kremlologii

Od czasów sowieckich sowietologia zapewniała dostatnie życie i kariery naukowe tabunom fachowców od polityki i elit moskiewskich. W większości tworzyli oni swoje teorie z oficjalnych moskiewskich przekazów, czyli z fusów.

Koniec spekulacji i oszczerstw – premier Morawiecki mówi prawdę każdego dnia! 

I jak wam teraz, żałośni dezinformatorzy? Wasze insynuacje i oszczerstwa spaliły na panewce. Możecie mówić, co chcecie. Twierdzić, co chcecie. Na koniec i tak wystąpi premier Mateusz Morawiecki i wygłosi aktualną prawdę. Łyso wam?

Ukraina w NATO? Jak najszybciej!

Powtarza się, że Ukrainy nie można przyjąć do NATO, bo na jej terytorium toczy się wojna, a wejście Ukrainy do NATO naraziłoby Sojusz na konflikt z Kremlem. No dobrze, ale przecież NATO powstało do obrony Europy przed Rosją (ZSRS)
Powołanie Komisji Energetycznej w wersji 2008-2022 ma taki sam sens, jak badanie ciąży od 5. miesiąca. Powinniśmy prześledzić cały proces niszczenia polskiej niezależności energetycznej po 1989. I poznać osoby za to odpowiedzialne

Jej powołanie ogłosił właśnie Jarosław Kaczyński we wspólnym wystąpieniu z Mateuszem Morawieckim.

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-pis-odkrywa-karty-ws-komisji-weryfikacyjnej-zbada-rosyjskie-,nId,6439239

Dawno nie byłem tak zgodny z Prawem i Sprawiedliwością i z rządem, jak w tej sprawie. Dziś rano dodaliśmy materiał wideo z wystąpienia Piotra Naimskiego, w którym sugeruje on dwie rzeczy:

  1. zbadanie polskiej strategii energetycznej od końca lat 80-tych.
  2. Ponowne oparcie się na węglu w budowaniu polskiej niezależności energetycznej.

Zaraz, zaraz, znowu się zagalopowałem i okazałem się bardziej rządowy niż sam rząd, i bardziej pisowski niż Jarosław Kaczyński? No tak, o bagatela, 15 lat😊

1.Powołanie Komisji Energetycznej, w wersji pisowskiej (2008-2022), ma taki sam sens jak badanie przebiegu ciąży od 5. miesiąca. Niby ma, ale dlaczego nie prześledzić całego procesu?

2.Dlaczego mamy badać tylko nasze energetyczne uzależnianie się od Rosji, a martwa cisza ma zapaść nad naszym krańcowym uzależnieniem się od Europy?

W tym drugim uzależnianiu Polski, poprzez likwidację górnictwa i podpisywanie skrajnie niekorzystnych pakietów ekologicznych i klimatycznych, brały udział wszystkie siły polityczne z wyłączeniem Konfederacji i Pawła Kukiza. Od SLD po PiS. Chyba powinniśmy wreszcie poznać nazwiska ludzi odpowiedzialnych za wprowadzenie nas w obecną sytuację.

Powinniśmy się też dowiedzieć, kto jest twórcą współczesnej polskiej szkoły negocjacji, polegającej na naszych wcześniejszych ustępstwach i oczekiwaniu na rewanż. Natychmiast wręczymy tej personie główną nagrodę naszego portalu – statuetkę Zielonego Pomidora.

Bartosz Jasiński

Ostatnie wpisy autora