back to top
More

  Jarosław Kaczyński wreszcie mówi: NIE! (…w Sieci:))

  Strona głównaPolitykaJarosław Kaczyński wreszcie mówi: NIE! (...w Sieci:))

  Polecamy w dziale

  Narendra Modi po raz trzeci premierem Indii

  1.06 zakończyły się trwające od kwietnia wybory parlamentarne w największej demokracji świata. Spośród 969 mln osób uprawnionych w wyborach wzięło udział 642 mln (66%). Jest to rekordowa liczba głosujących na świecie.

  Front Narodowy zwycięża i może zmienić wszystko

  FN zwycięża we Francji, a Le Pen ogłasza deindustrializację kraju. Jeżeli Front zwycięży w wyborach 30.06 ogłoszonych przez Macrona, będzie to oznaczać koniec sojuszu z Niemcami i koniec Zielonego Ładu. Oby!

  Wojna Izraela z Hamasem – czy tylko to?

  Odnaleziono 4 zabitych zakładników Hamasu. Ofiara Izraela to kilkaset osób. Palestyńczyków zabito już kilkadziesiąt tys., 2 mln wysiedlono, 50% zabudowy Strefy Gazy zniszczono. Czy dlatego Mosad 7.10.23 nie zauważył ataku Hamasu?

  Nieśmiertelny Robert Fico

  Nie mijają echa zamachu na premiera Słowacji Roberta Fico, który zgodnie potępiły opozycja i obóz rządowy. Jednak partia SMER, z której wywodzi się ten były komunista, zaczęła oskarżać opozycję o podżeganie do zbrodni.
  Zamiast NIE ciągle mówiliśmy TAK. I pozwoliliśmy Niemcom na realizację ich planu - gospodarczego i politycznego podboju Europy. Za stanowiska i szybkie pieniądze nasi politycy oddali nas w pacht Niemcom i ich pomocnikom Holendrom.

  Pierwsze NIE powinniśmy powiedzieć najpóźniej w roku 2003. I nie wstępować do Unii Europejskiej. Potem nie powiedzieliśmy NIE i podpisaliśmy traktat lizboński. Ostatniego NIE nie powiedział premier Morawiecki, godząc się na warunkowość i kamienie milowe.

  Za każdym razem nasze nie NIE – czyli TAK – było przedstawiane jako sukces Polski i wielka szansa. Na rozwój, na modernizację, na dogonienie Niemiec. Na to, że my będziemy leżeć, a szparagi na naszych polskich polach będą zbierać imigranci zarobkowi zza Odry.

  Nasze wielokrotne TAK pozwoliło Niemcom na budowę Europy podporządkowanej jej celom i interesom. Najgorsze było pierwsze TAK na początku lat 90-tych. Pozwoliło Niemcom w legalny sposób przekupić nasze elity polityczne. Dokładnie tak samo, jak wcześniej elity państwowe Hiszpanii, Portugalii i Grecji. Po to, by zniszczyć ich samodzielność gospodarczą. Tu sięgnijcie do książki Jana A. Kowalskiego:

  cz. 3 – Unia Europejska czyli Niemcy biorą wszystko

  Nikt nie dałby się przekupić, gdyby nie odniósł natychmiastowej korzyści. Na tym właśnie polega korupcja. Niemcy wykorzystały swój największy atut, prężną gospodarkę i nadwyżki finansowe, do skorumpowania elit politycznych kolejnych państw przyjmowanych do UE. Uzależniły od siebie elity i zarządzane przez nie narody. Zarządzane w nadrzędnym europejskim czyli niemieckim interesie.

  Dojrzałość i rozum polega na zrozumieniu, że nie dostaniemy niczego za darmo. Że prędzej czy później trzeba będzie za to zapłacić. Polska zapłaciła zniszczeniem rodzimej gospodarki. Mamy zatem zlikwidowaną w dużej mierze produkcję, handel oddany w obce ręce, ziemię leżącą odłogiem – skutek dopłat do ugorowania.

  Jeżeli nasze elity polityczne – włączając w to Prawo i Sprawiedliwość – dały się nabrać na długofalowe korzyści za cenę likwidacji samodzielności gospodarczej, to nie powinny dłużej nami rządzić. Bo ta naiwność je dyskwalifikuje.

  Jeżeli zdawały sobie sprawę z celów Niemiec, ale podjęły grę, żeby wygrać, to tym bardziej powinny odejść w niesławie. Polską nie powinni rządzić hazardziści.

  Wszystko co powyżej nie zmieni jednego – aktualnej rzeczywistości politycznej. Rządzi Polską Prawo i Sprawiedliwość, nieudolnie, ale trochę patriotycznie i wreszcie powiedziało NIE. To NIE wywołało ogromne oburzenie w sferach opozycji, aspirującej do przejęcia władzy. Chcącej całkowitego podporządkowania Polski zjednoczonej, niemieckiej Europie.

  Trzecia opcja, która gwarantowałaby Polsce bezpieczeństwo w przypadku przegranej PiS, na razie nie istnieje. I to jest prawdziwe polskie nieszczęście.

  Bartosz Jasiński

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja