back to top
More

  Podpowiadam Koalicji 13XII: uznajcie Państwo Polskie 2015-2023 za nieistniejące!

  Strona głównaOpiniePodpowiadam Koalicji 13XII: uznajcie Państwo Polskie 2015-2023 za nieistniejące!

  Polecamy w dziale

  Czy leci z nami pilot?

  Dr Katarzyna Sójka, była MZ (PiS), zarzuciła PDT oszukiwanie Polaków. Gdy u śp. Sitka stwierdzono śmierć mózgu, podawano, że jego stan jest stabilny. Droga Pani, stan zmarłego jest stanem absolutnie stabilnym.

  Odbierzmy polskim żołnierzom karabiny!

  Aresztowanie polskich żołnierzy po oddaniu przez nich strzałów ostrzegawczych to skandal. Tym większy, że fakt został zatajony przez MON, a wystąpił 2 miesiące temu! Kto chce zniszczyć morale naszej armii?

  Czy Koalicja 13 Grudnia będzie kontrolować przedsiębiorców prywatnych?

  Upartyjnienie Inspekcji Pracy może doprowadzić do wykorzystywania inspektorów pracy do szykanowania przedsiębiorców podejrzewanych o związki z opozycją, a inspektorów nieposłusznych partyjnym poleceniom eliminować.

  Przerywanie ciąży na żądanie już jest wprowadzane!

  30.05.2024, w przeddzień Dnia Dziecka, Minister Zdrowia wydała rozporządzenie o karach finansowych, a nawet zerwaniu umowy przez NFZ, dla szpitali, które odmówią przerwania ciąży. Czy to wstęp do wprowadzenia aborcji na życzenie?
  Po co się szarpać. Uchwała unieważniająca PL od 2015 do 13.XII.2023 przywróci właściwy porządek. Konstytucja? Wasza uchwała jest ważniejsza niż jakieś ich ustawy. Nie ma wolności dla wrogów wolności. Precz z faszyzmem. No pasaran!

  Po co się za każdym razem szarpać, jak w przypadku TVP. Jedna uchwała, unieważniająca wszystko, co wydarzyło się w Polsce od wygranych przez PiS wyborów w 2015 roku do 13 grudnia 2023, przywróci stary dobry porządek prawny.

  Pozostaje prezydent? Jaki problem, uchwalcie, że prezydentem Polski nie jest Andrzej Duda tylko Rafał Trzaskowski.

  Konstytucja? Jaka konstytucja? Jej nieprawna pisowska interpretacja nie może hamować postępu i przywracania rządów prawa. Wasza uchwała jest ważniejsza niż ich ustawy.

  Nie ma wolności dla wrogów wolności! Przecz z faszyzmem! No pasaran!

  Bartosz Jasiński

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja