More

  Podpowiadam Koalicji 13XII: uznajcie Państwo Polskie 2015-2023 za nieistniejące!

  Strona głównaOpiniePodpowiadam Koalicji 13XII: uznajcie Państwo Polskie 2015-2023 za nieistniejące!

  Polecamy w dziale

  Czy rząd Donalda Tuska powoła Skansen Narodowy Polska jeszcze w tym roku?

  Po co poprzestawać na powoływaniu tylko PN Doliny Dolnej Odry? Dla zachowania w stanie naturalnym polskiego bagniska narodowego w dorzeczu Odry, Warty, Wisły, Narwi i Bugu, utwórzmy na terenie całego kraju Skansen Narodowy Polska.

  Donald Tusk nie potrzebuje mieć większego!

  Donald Tusk oznajmił, że nie ma kompleksów i nie potrzebuje większego! Tymczasem Port Lotniczy we Frankfurcie odprawił 900 000 ton, a prawie 700 000 ton Lipsk-Halle. Lotnisko Chopina obsłużyło tylko 111 000 ton i nie może więcej.

  Czy Ukraińcy mają wpisaną w gen narodowy nieufność do Polaków, a interesy Polski i Ukrainy są strategicznie sprzeczne? 

  Wszyscy nagle troszczą się o polskie interesy. Rzekomo to Ukraina, z którą mamy nadwyżkę 3,5 mld euro (2022), nam zagraża. Dlaczego nie Czechy? Nasz eksport do Czech to 32 mld zł, a import 62 mld - 2 x więcej! Blokujemy granicę? :)

  Widziane na Ukrainie. Przesłuchanie (11)

  Sierioża ma 45 lat. Od kilku tygodni siedzi w ukraińskim więzieniu. Przesłuchiwał, torturował i zabijał. Dlaczego zabijałeś? - pytam. Nie zabijałem, byłem mechanikiem. A twoje zdjęcia z bronią snajperską? Miałeś nóż. To dla szpanu
  Po co się szarpać. Uchwała unieważniająca PL od 2015 do 13.XII.2023 przywróci właściwy porządek. Konstytucja? Wasza uchwała jest ważniejsza niż jakieś ich ustawy. Nie ma wolności dla wrogów wolności. Precz z faszyzmem. No pasaran!

  Po co się za każdym razem szarpać, jak w przypadku TVP. Jedna uchwała, unieważniająca wszystko, co wydarzyło się w Polsce od wygranych przez PiS wyborów w 2015 roku do 13 grudnia 2023, przywróci stary dobry porządek prawny.

  Pozostaje prezydent? Jaki problem, uchwalcie, że prezydentem Polski nie jest Andrzej Duda tylko Rafał Trzaskowski.

  Konstytucja? Jaka konstytucja? Jej nieprawna pisowska interpretacja nie może hamować postępu i przywracania rządów prawa. Wasza uchwała jest ważniejsza niż ich ustawy.

  Nie ma wolności dla wrogów wolności! Przecz z faszyzmem! No pasaran!

  Bartosz Jasiński

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja