back to top
More

  Komisja ds. rosyjskich wpływów w Polsce – jestem za, a nawet bardziej

  Strona głównaOpinieKomisja ds. rosyjskich wpływów w Polsce – jestem za, a nawet bardziej

  Polecamy w dziale

  Czy leci z nami pilot?

  Dr Katarzyna Sójka, była MZ (PiS), zarzuciła PDT oszukiwanie Polaków. Gdy u śp. Sitka stwierdzono śmierć mózgu, podawano, że jego stan jest stabilny. Droga Pani, stan zmarłego jest stanem absolutnie stabilnym.

  Odbierzmy polskim żołnierzom karabiny!

  Aresztowanie polskich żołnierzy po oddaniu przez nich strzałów ostrzegawczych to skandal. Tym większy, że fakt został zatajony przez MON, a wystąpił 2 miesiące temu! Kto chce zniszczyć morale naszej armii?

  Czy Koalicja 13 Grudnia będzie kontrolować przedsiębiorców prywatnych?

  Upartyjnienie Inspekcji Pracy może doprowadzić do wykorzystywania inspektorów pracy do szykanowania przedsiębiorców podejrzewanych o związki z opozycją, a inspektorów nieposłusznych partyjnym poleceniom eliminować.

  Przerywanie ciąży na żądanie już jest wprowadzane!

  30.05.2024, w przeddzień Dnia Dziecka, Minister Zdrowia wydała rozporządzenie o karach finansowych, a nawet zerwaniu umowy przez NFZ, dla szpitali, które odmówią przerwania ciąży. Czy to wstęp do wprowadzenia aborcji na życzenie?
  Powinniśmy wiedzieć kto z polityków (i nie tylko) reprezentował interesy rosyjskie w Polsce wbrew interesom Polski. Oczekuję wykazania jak to się przyczyniło do realnych strat. I rozszerzenia uprawnień Komisji na pozostałe państwa

  Najpierw za. Powinniśmy wiedzieć kto z polityków (i nie tylko) reprezentował interesy rosyjskie w Polsce wbrew interesom Polski. Oczekuję wykazania jak to się przyczyniło do realnych stratach dla naszego państwa. I udowodnienia kwot za taką przysługę otrzymanych, również za pośrednictwem firm, fundacji i funduszy innych państw. 

  Teraz bardziej.

  Proponuje rozszerzenie zakresu dat z: 2008 – 2022 do: 1990 – 2022. I przedmiotowo, do zbadania wpływów wszystkich obcych państw na polskie sfery polityczno-publiczne. Oczekuję wykazania wszystkiego tego, co w akapicie powyżej.

  Rzetelna praca takiej rozszerzonej komisji przyczyni się do oczyszczenia życia publicznego w Polsce. 

  Bartosz Jasiński

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja