back to top
More

  Grzech główny Adama Glapińskiego

  Strona głównaOpinieGrzech główny Adama Glapińskiego

  Polecamy w dziale

  Co to, kurwa, ma być! – Canal+ promuje przemoc i patologię! [18+]

  Na konferencji przed sobotnią walką została przekroczona granica patologii – jeden z zawodników, po nazwaniu go „transem, który co najwyżej może fiuta do gęby wziąć”, rzucił się na przeciwnika rozcinając mu skórę głowy mikrofonem.

  Czy projekt CPK ma szansę na realizację? 

  Podyskutujmy o CPK. Połączenie kilku lotnisk, aglomeracji warszawskiej i "lotniczych" ośrodków miejskich szybkimi kolejami i drogami, pozwoliłoby na powstanie CPK z tymi lotniskami w roli jego terminali.

  Ślubuję. Tak mi dopomóż Bóg!

  Po decyzji Sejmu o dalszych pracach o zabijaniu dzieci i wyjaśnieniach M. Morawieckiego, że "przez pomyłkę zagłosował przeciw", zapytajmy: jak ma na imię Twój bóg?, bo nasz Bóg mówi: Nie zabijaj!

  Żydowskie ludobójstwo

  Poniedziałkowa śmierć Polaka, cywilnego wolontariusza zabitego przez żołnierzy Izraela, przypomniała nam, co dzieje się od kilku miesięcy w Izraelu. A dzieje się ludobójstwo na miarę holokaustu - eksterminacja miejscowej ludności.
  Lista zarzutów Koalicji 13 Grudnia wobec prezesa Glapińskiego osiągnęła poziom krytyczny. Nic go już nie uchroni przed TS. Nie wymienia się jednego, podstawowego - jego braku zgody na zastąpienie PLN przez euro. Dziwne.

  Lista zarzutów Koalicji 13 Grudnia wobec prezesa NBP Adama Glapińskiego osiągnęła poziom krytyczny. Nic go już nie uchroni przed Trybunałem Stanu.

  W skrócie zarzuca się Adamowi Glapińskiemu to, że:

  • aktywnie zarządzał Narodowym Bankiem Polskim;
  • współpracował z polskim rządem;
  • bronił stabilności kursu polskiego złotego nie dopuszczając do jego zbytniego umocnienia, co byłoby niekorzystne dla polskiej gospodarki.

  Nie zarzuca się Adamowi Glapińskiemu jednego – obrony niezależności NBP i blokowanie zastąpienia polskiego złotego przez euro. Dziwne.

  Bartosz Jasiński

  Skrócony link:
  https://abcniepodleglosc.pl/eo6o

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja