back to top
More

  Czy rząd Donalda Tuska powoła Skansen Narodowy Polska jeszcze w tym roku?

  Strona głównaOpinieCzy rząd Donalda Tuska powoła Skansen Narodowy Polska jeszcze w tym roku?

  Polecamy w dziale

  Czy leci z nami pilot?

  Dr Katarzyna Sójka, była MZ (PiS), zarzuciła PDT oszukiwanie Polaków. Gdy u śp. Sitka stwierdzono śmierć mózgu, podawano, że jego stan jest stabilny. Droga Pani, stan zmarłego jest stanem absolutnie stabilnym.

  Odbierzmy polskim żołnierzom karabiny!

  Aresztowanie polskich żołnierzy po oddaniu przez nich strzałów ostrzegawczych to skandal. Tym większy, że fakt został zatajony przez MON, a wystąpił 2 miesiące temu! Kto chce zniszczyć morale naszej armii?

  Czy Koalicja 13 Grudnia będzie kontrolować przedsiębiorców prywatnych?

  Upartyjnienie Inspekcji Pracy może doprowadzić do wykorzystywania inspektorów pracy do szykanowania przedsiębiorców podejrzewanych o związki z opozycją, a inspektorów nieposłusznych partyjnym poleceniom eliminować.

  Przerywanie ciąży na żądanie już jest wprowadzane!

  30.05.2024, w przeddzień Dnia Dziecka, Minister Zdrowia wydała rozporządzenie o karach finansowych, a nawet zerwaniu umowy przez NFZ, dla szpitali, które odmówią przerwania ciąży. Czy to wstęp do wprowadzenia aborcji na życzenie?
  Po co poprzestawać na powoływaniu tylko PN Doliny Dolnej Odry? Dla zachowania w stanie naturalnym polskiego bagniska narodowego w dorzeczu Odry, Warty, Wisły, Narwi i Bugu, utwórzmy na terenie całego kraju Skansen Narodowy Polska.

  Czekamy na tę informację. Wygląda na to, że taki akt dokona się jeśli nie w tym, to najpóźniej na początku przyszłego roku.

  Póki co nasz europejski rząd planuje powołanie Parku Narodowego Doliny Dolnej Odry. Dzięki temu żadne większe jednostki nie będą mogły pływać po Odrze. Tor wodny Dunaj-Odra zostanie zablokowany, projekt rozbudowy Świnoujścia odłożony ad acta, ekosystem uratowany, a Niemcy odetchną z ulgą. 

  https://zielona.interia.pl/wiadomosci/polska/news-nowy-park-narodowy-w-polsce-jeszcze-w-tym-roku-to-juz-pewne,nId,7326828#google_vignette

  Ponieważ rząd planuje uruchomienie jeszcze kilku parków narodowych, nie zdziwi nas, gdy jeden z nich powstanie pomiędzy Warszawą a Łodzią, w miejscu planowanej lokalizacji CPK. Miejscowi ekolodzy już od paru miesięcy alarmują, że miejsce to jest unikatową ostoją cichobójki modrobrewej, której w wyniku realizacji szalonej wizji pisowskiego reżimu groziłaby całkowita zagłada.

  Dla zachowania w stanie naturalnym polskiego bagniska narodowego w dorzeczu Odry, Warty, Wisły, Narwi i Bugu, proponujemy utworzenie na terenie całego kraju Skansenu Narodowego Polska.

  Zachowajmy wszystko!

  Bartosz Jasiński

  Skrócony link:
  https://abcniepodleglosc.pl/xlnd

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja