More

  Czy rząd Donalda Tuska powoła Skansen Narodowy Polska jeszcze w tym roku?

  Strona głównaOpinieCzy rząd Donalda Tuska powoła Skansen Narodowy Polska jeszcze w tym roku?

  Polecamy w dziale

  Donald Tusk nie potrzebuje mieć większego!

  Donald Tusk oznajmił, że nie ma kompleksów i nie potrzebuje większego! Tymczasem Port Lotniczy we Frankfurcie odprawił 900 000 ton, a prawie 700 000 ton Lipsk-Halle. Lotnisko Chopina obsłużyło tylko 111 000 ton i nie może więcej.

  Czy Ukraińcy mają wpisaną w gen narodowy nieufność do Polaków, a interesy Polski i Ukrainy są strategicznie sprzeczne? 

  Wszyscy nagle troszczą się o polskie interesy. Rzekomo to Ukraina, z którą mamy nadwyżkę 3,5 mld euro (2022), nam zagraża. Dlaczego nie Czechy? Nasz eksport do Czech to 32 mld zł, a import 62 mld - 2 x więcej! Blokujemy granicę? :)

  Widziane na Ukrainie. Przesłuchanie (11)

  Sierioża ma 45 lat. Od kilku tygodni siedzi w ukraińskim więzieniu. Przesłuchiwał, torturował i zabijał. Dlaczego zabijałeś? - pytam. Nie zabijałem, byłem mechanikiem. A twoje zdjęcia z bronią snajperską? Miałeś nóż. To dla szpanu

  Rządzą nami korporacje polityczne

  Politycy na naszych oczach niszczą ład prawny. Przekonują, że wola polityczna jest ważniejsza niż Konstytucja. Łamią prawo, aby zrealizować swoje cele. A my tracimy pewność prawa opartą o sprawiedliwość, chociaż ich finansujemy.
  Po co poprzestawać na powoływaniu tylko PN Doliny Dolnej Odry? Dla zachowania w stanie naturalnym polskiego bagniska narodowego w dorzeczu Odry, Warty, Wisły, Narwi i Bugu, utwórzmy na terenie całego kraju Skansen Narodowy Polska.

  Czekamy na tę informację. Wygląda na to, że taki akt dokona się jeśli nie w tym, to najpóźniej na początku przyszłego roku.

  Póki co nasz europejski rząd planuje powołanie Parku Narodowego Doliny Dolnej Odry. Dzięki temu żadne większe jednostki nie będą mogły pływać po Odrze. Tor wodny Dunaj-Odra zostanie zablokowany, projekt rozbudowy Świnoujścia odłożony ad acta, ekosystem uratowany, a Niemcy odetchną z ulgą. 

  https://zielona.interia.pl/wiadomosci/polska/news-nowy-park-narodowy-w-polsce-jeszcze-w-tym-roku-to-juz-pewne,nId,7326828#google_vignette

  Ponieważ rząd planuje uruchomienie jeszcze kilku parków narodowych, nie zdziwi nas, gdy jeden z nich powstanie pomiędzy Warszawą a Łodzią, w miejscu planowanej lokalizacji CPK. Miejscowi ekolodzy już od paru miesięcy alarmują, że miejsce to jest unikatową ostoją cichobójki modrobrewej, której w wyniku realizacji szalonej wizji pisowskiego reżimu groziłaby całkowita zagłada.

  Dla zachowania w stanie naturalnym polskiego bagniska narodowego w dorzeczu Odry, Warty, Wisły, Narwi i Bugu, proponujemy utworzenie na terenie całego kraju Skansenu Narodowego Polska.

  Zachowajmy wszystko!

  Bartosz Jasiński

  Skrócony link:
  https://abcniepodleglosc.pl/xlnd

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja