NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Zegar

Do chrześcijan w Polsce. Marnujemy czas (ost.)

My, chrześcijanie, nie mamy prawa do istnienia społecznego, jeżeli nie zaproponujemy niewierzącym w Chrystusa lepszego życia. Tu i teraz. Jeżeli proponujemy im tylko wyrzeczenia, a sobie zaszczyty, to znaczy, że nasz czas minął.
Rodzina

Ślubuję. Tak mi dopomóż Bóg!

Po decyzji Sejmu o dalszych pracach o zabijaniu dzieci i wyjaśnieniach M. Morawieckiego, że "przez pomyłkę zagłosował przeciw", zapytajmy: jak ma na imię Twój bóg?, bo nasz Bóg mówi: Nie zabijaj!
Komin. Dym

Do chrześcijan w Polsce. Niemieckie oszustwo i polski brak rozumu (7)

Niemcy emitują 184 x więcej CO2 niż deklarują - donoszą niemieccy ekolodzy. Brawo! Gdzie byli D. Tusk i M. Morawiecki, i nasi patrioci w PE, że tego nie dostrzegali, tylko niszczyli polskie górnictwo w imię ograniczania emisji?
Blok mieszkalny. Mieszkania

Do chrześcijan w Polsce. Komu, komu mieszkanie w Krk po 8 tys. za 1...

Dlaczego mieszkanie w Wwie lub Krk kosztuje 16 000 zł za 1 m2, a w Gorlicach tylko 6 000? To wina systemu zarządzania Polską. Tam biją źródła, z których wypływają strumienie pieniędzy. A ludzie od zawsze wędrują za pieniędzmi.
Dogmat o Trójcy Świętej 

Do chrześcijan w Polsce. Co to jest prawda? (4)

Mamy Credo, dogmaty z roku 381, Dekalog i Ewangelię – wystarczająco dużo dla wszystkich chrześcijan. Nie tylko do wspólnej obrony przed nadciągającymi prześladowaniami, ale też do przywrócenia bożego porządku w naszej ojczyźnie.
Szczęśliwy człowiek

Do chrześcijan w Polsce. Ilu nas musi być, żeby zwyciężyć? (3)

5% przekonanego społeczeństwa w zupełności wystarczy, by wprowadzić w Polsce państwo boże, zorganizowane wg Dekalogu i Nauki Jezusa Chrystusa. Co zyska obojętna większość? Większe zarobki, lepsze życie i tańsze o połowę mieszkania
Pole

Do chrześcijan w Polsce. Czyńmy sobie ziemię poddaną (2)

To my, chrześcijanie, powinniśmy układać świat dla dobrego życia naszych rodzin. Nie zrobią tego za nas komuniści, socjaliści i liberałowie. Odzyskamy tę możliwość, gdy przekonamy ludzi, że w naszym państwie będą mieli lepiej.
Warsztat

Do chrześcijan w Polsce. Kto nie pracuje, niech też nie je! (1)

Po 1989 nie było w Polsce bardziej prounijnej partii jak PiS. Traktat lizboński, dający możliwość omijania weta, został wynegocjowany przez J. Kaczyńskiego i podpisany przez L. Kaczyńskiego. To nie ja powiedziałem, to Sawicki :)
Produkcja

Dlaczego państwo nie dopłaca do mojej produkcji?

Gdybym używał do produkcji tylko polskich komponentów, nie przeżyłbym. Ponieważ kupuję też chińskie, mogę utrzymać się na rynku. Zatrudniam ludzi, sprzedaję/eksportuję, zarabiam i płacę podatki - to ja utrzymuję państwo polskie!
Elektrownia atomowa

Hallo! Czy za 600 mld zł z KPO i funduszy spójności wybudujemy CPK i...

Mamy to! Zadłużam Was na dodatkowe 600 mld złotych. Nie zdołają ich spłacić Wasze dzieci i wnuki. Przejemy je w Waszym imieniu! Głosujcie na nas! Zadłużymy Polskę jeszcze bardziej! - nie powiedział tak premier Donald Tusk wczoraj?
Wystąpienie Prezesa PiS J. Kaczyńskiego

Prawo i Sprawiedliwość straciło władzę za wcześnie

Dziura budżetowa 186 mld zł i brak pieniędzy na cokolwiek to nie zasługa rządu Koalicji 13 Grudnia, ale skutek rządów PiS. Żaden wielki projekt nie zostanie zrealizowany, chyba że USA i Chiny dadzą pieniądze na własnych warunkach.

W którym roku Polska przegrała wojnę z Unią Europejską? Bo nie pamiętam.

Naprawdę nie pamiętam. Może byłem wtedy nad morzem, albo na nartach? Wiem, że wojna musiała być. Wskazują na to zniszczenia. Bez przegranej wojny dumny naród polski nie dałby sobie narzucić tak upokarzających warunków kapitulacji
Sztaby złota

Obliczyłem, że powinniśmy być bardzo bogaci

Co jest nie tak z naszym państwem, że pomimo coraz większych dochodów, z roku na rok coraz bardziej się zadłużamy? Jeden czynnik odpowiada za to – system organizacji naszego państwa - biurokracja, nad którą nikt nie ma kontroli.
Closed

Sensacja w Sejmie! – Koalicja 13 Grudnia odrzuca krytykę rządu PiS

Mamy pierwszą sensację! W Sejmie powstała koalicja ponad podziałami. Odrzuciła ona raport NIK o nadużyciach PFR przy wydatkowaniu pieniędzy publicznych w czasie pandemii - powitajmy Koalicję Darmowej Kasy Państwowej ... dla siebie
Fabryka

Komunistyczny biznes i patrioci-socjaliści blokują rozwój polskiej (prywatnej) gospodarki narodowej

Pracownik dostanie na rękę 3200 zł. Pracodawca zapłaci za niego 5200. 2000 zł skasuje państwo, za pośrednictwo. Tak wysokie koszty pracy hamują rozwój Polski. Zawdzięczamy ten stan towarzyszom-biznesmenom i Prawu i Sprawiedliwości

Koalicja 13 Grudnia – kolejna odsłona deep state generała Kiszczaka

W naszym proteście przeciwko metodom stosowanym przez Koalicję 13 Grudnia nie chodzi (tylko) o obronę polityków PiS lub TVP(is)propagandy. Jesteśmy przeciwko stworzonej przez gen. Kiszczaka rzeczywistej władzy - deep state III RP.
Polski złoty. Bilon 1 złotych

Oddajcie nam nasze pieniądze i władzę. Podatki i obrona państwa – obowiązek każdego obywatela...

W ciągu 8 lat rządów PiS realne dochody najmniej zarabiających zmniejszyły się do 82% (2015). Taki jest skutek rządów socjalistów, teraz znowu mianowanych przez D. Tuska na jedyną opozycję PL, po to, by prawdziwa nie mogła powstać
profesor Andrzej Nowak

Oddajcie nam nasze pieniądze i władzę. Prof. Andrzeja Nowaka pseudo-historyczne zwodzenie patriotów na manowce...

PiS wygra zdecydowanie te wybory i być może osiągnie nawet większość samodzielną - oznajmił 15.09.2023 r. autorytet patriotów, prof. Andrzej Nowak. Teraz dalej zwodzi wyznawców i wskazuje im złe drogi. Ponieważ sam nie rozumie historii
Grunwaldzki pomnik zwycięstwa

Oddajcie nam nasze pieniądze i władzę. Bycie Polakiem znowu musi być opłacalne (5)

Opłacalność bycia Polakiem legła u podstaw wielkości I Rzeczpospolitej. Wynikała wprost z wolnej woli, jaką nas obdarzył Bóg. Dla niej szlachta Litwy zawiązała unię z Koroną, a uchodźcy ze zniewolonego świata stawali się Polakami.
Klaun

Oddajcie nam pieniądze i władzę. Nowoczesny patriotyzm vs. szopka, europejskość i anachroniczność (4)

Nowy Sejm proponuje nam trzy ślepe drogi - szopkę Grzegorza Brauna, europejskość Koalicji i przestarzały patriotyzm PiS. Zacznę od szopki, jaką urządził Braun, używając gaśnicy do zgaszenia żydowskich świec ... a mógł je zdmuchnąć
Elektrownia wiatrowa. Wind power plant

Oddajcie nam pieniądze i władzę. Co 4 lata głosujemy kto powinien nas okradać (3)

Szum niemieckich wiatraków w Polsce nagle zaczął przeszkadzać patriotom z PiS. Zaraz po utracie władzy. To co, głosujemy na PiS za 4 lata, żeby to polscy patrioci mogli nas okradać, a nie te sprzedawczyki z PO i Trzeciej Drogi? 😉
Dokumenty

Oddajcie nam pieniądze i władzę. Patrioci za nasze pieniądze (2)

Pod koniec listopada odczuwam potrzebę kolejnego powstania. Takiego, które wyzwoli nas z biurokratycznej niewoli. Zawdzięczamy ją po kolei: Fryderykowi, Katarzynie, Piłsudskiemu, Stalinowi, Kiszczakowi i Jarosławowi Kaczyńskiemu.
World Economic Forum. Morawiecki, Szwab, Harari.

Oddajcie nam nasze pieniądze i władzę (1)

Po przejęciu Polski Niemcy nie będą potrzebować 1,5 miliona polskich urzędników/polityków. Wystarczy im 500 tys. O niepotrzebny 1 mln nie martwię się. Wyemigrują, zaczną uczciwą pracę, albo zasilą szeregi anty-unijnej partyzantki.
Jadwiga Wiśniewska PiS o parytetach

Była dyrektor SP w Gniazdowie na pewno obroni naszą niepodległość

Nic o nas bez nas! - zawołała Jadwiga Wiśniewska, europoseł PiS, komentując wczorajszą decyzję PE. Tymczasem przez długie 8 lat rząd PiS głosował za wspólnymi: podatkami, wspólnym długiem - za jednym państwem. Czy to schizofrenia?
Kalkulator. Naliczanie podatków

Dekalog polskich spraw. Przykazanie 1. Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców

Dla utrzymania władzy premier Morawiecki obiecuje wszystko każdemu, nawet mnie i to w 1.pkt. Nie chcę dobrowolnego ZUS. Chcę tylko likwidacji obowiązkowego ZUS zanim osiągnę dochód(!) i obniżenia składek z 48% do 16% - jak w II RP