back to top
More

  Co to, kurwa, ma być! – Canal+ promuje przemoc i patologię! [18+]

  Strona głównaOpinieCo to, kurwa, ma być! – Canal+ promuje przemoc i patologię!

  Polecamy w dziale

  Czy leci z nami pilot?

  Dr Katarzyna Sójka, była MZ (PiS), zarzuciła PDT oszukiwanie Polaków. Gdy u śp. Sitka stwierdzono śmierć mózgu, podawano, że jego stan jest stabilny. Droga Pani, stan zmarłego jest stanem absolutnie stabilnym.

  Odbierzmy polskim żołnierzom karabiny!

  Aresztowanie polskich żołnierzy po oddaniu przez nich strzałów ostrzegawczych to skandal. Tym większy, że fakt został zatajony przez MON, a wystąpił 2 miesiące temu! Kto chce zniszczyć morale naszej armii?

  Czy Koalicja 13 Grudnia będzie kontrolować przedsiębiorców prywatnych?

  Upartyjnienie Inspekcji Pracy może doprowadzić do wykorzystywania inspektorów pracy do szykanowania przedsiębiorców podejrzewanych o związki z opozycją, a inspektorów nieposłusznych partyjnym poleceniom eliminować.

  Przerywanie ciąży na żądanie już jest wprowadzane!

  30.05.2024, w przeddzień Dnia Dziecka, Minister Zdrowia wydała rozporządzenie o karach finansowych, a nawet zerwaniu umowy przez NFZ, dla szpitali, które odmówią przerwania ciąży. Czy to wstęp do wprowadzenia aborcji na życzenie?
  Na konferencji przed sobotnią walką została przekroczona granica patologii – jeden z zawodników, po nazwaniu go „transem, który co najwyżej może fiuta do gęby wziąć”, rzucił się na przeciwnika rozcinając mu skórę głowy mikrofonem.

  Jako pierwszy problem zauważył zaprzyjaźniony z naszą redakcją Paweł Zastrzeżyński. Na konferencji przed sobotnią walką została przekroczona dotychczasowa, słowna granica patologii – jeden z zawodników, po nazwaniu go „transem, który co najwyżej może fiuta do gęby wziąć”, rzucił się na przeciwnika z pięściami. Rozciął mu skórę głowy, uderzając go mikrofonem. Poniżej zamieszczamy filmik  (tylko dla dorosłych).

  Natychmiast redaktor Zastrzeżyński wysłał skargę do KRRiT na jawną promocję patologii przez podlegający Radzie stację Canal+, która włączyła się właśnie w transmitowanie walk MMA.

   Zarazem podjął próbę zablokowania tego filmiku na platformie YouTube. Polski oddział dodał do filmiku tylko obostrzenie 18+, co oznaczało, że każdy może go oglądać, jedynie deklarując wiek 18+. Zaprawiony w walce z patostreamerami demoralizującymi nasze dzieci nie poddał się i napisał do Centrali YT, pytając czy YT popiera przemoc? Film z konferencji został usunięty … na kilka godzin. Potem został przywrócony z zamgleniem obrazu drastycznej sceny, ale z pozostawieniem całego wulgarnego zapisu słownego.

  Jest absolutnym skandalem promowanie przez publicznego nadawcę, jakim jest Canal+, treści całkowicie sprzecznych nie tylko dobrym wychowaniem, ale sprzecznych z ustawą.

  https://www.gov.pl/web/krrit/polskie-prawo-medialne

  Artykuł 18.1. stanowi: 

  Audycje lub inne przekazy nie mogą propagować działań sprzecznych z prawem, z polską racją stanu oraz postaw i poglądów sprzecznych z moralnością i dobrem społecznym, w szczególności nie mogą zawierać treści nawołujących nienawiści lub przemocy.

  Mamy nadzieję, że Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji bezzwłocznie zajmie się problemem i zahamuje promowanie nienawiści i przemocy w telewizji publicznej, jakim jest Canal+

  Jan A. Kowalski

  Skrócony link:
  https://abcniepodleglosc.pl/kakb
  Jan A. Kowalski
  Jan A. Kowalski
  Jan A Kowalski, rocznik 1964. Od roku 1983 działacz Liberalno-Demokratycznej Partii Niepodległość, od 1985 redaktor „małej” Niepodległości (ps. Azja Tuhajbejowicz). Autor „Dziur w Mózgu” i „Wojny, którą właśnie przegraliśmy”.

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja