back to top
More

  Ślubuję. Tak mi dopomóż Bóg!

  Strona głównaOpinieŚlubuję. Tak mi dopomóż Bóg!

  Polecamy w dziale

  Co to, kurwa, ma być! – Canal+ promuje przemoc i patologię! [18+]

  Na konferencji przed sobotnią walką została przekroczona granica patologii – jeden z zawodników, po nazwaniu go „transem, który co najwyżej może fiuta do gęby wziąć”, rzucił się na przeciwnika rozcinając mu skórę głowy mikrofonem.

  Czy projekt CPK ma szansę na realizację? 

  Podyskutujmy o CPK. Połączenie kilku lotnisk, aglomeracji warszawskiej i "lotniczych" ośrodków miejskich szybkimi kolejami i drogami, pozwoliłoby na powstanie CPK z tymi lotniskami w roli jego terminali.

  Żydowskie ludobójstwo

  Poniedziałkowa śmierć Polaka, cywilnego wolontariusza zabitego przez żołnierzy Izraela, przypomniała nam, co dzieje się od kilku miesięcy w Izraelu. A dzieje się ludobójstwo na miarę holokaustu - eksterminacja miejscowej ludności.

  Jezus zwyciężył

  Jezus zwyciężył - Jednego Serca Jednego Ducha 2014
  Po decyzji Sejmu o dalszych pracach o zabijaniu dzieci i wyjaśnieniach M. Morawieckiego, że "przez pomyłkę zagłosował przeciw", zapytajmy: jak ma na imię Twój bóg?, bo nasz Bóg mówi: Nie zabijaj!

  Do piątkowej decyzji Sejmu o dalszym procedowaniu wszystkich sposobów zabijania nienarodzonych dzieci, wystarczający jest komentarz Barbary Nowak, byłej kurator małopolskiej:

  Sejm RP nie odrzucił ustaw o mordowaniu nienarodzonych. Czyimi głosami? Przecież nie tych, co w ślubowaniu poselskim powoływali się na Boga, prawda? W przeciwnym razie mamy do czynienia z ludźmi, którzy nie mają kwalifikacji moralnych do zasiadania Parlamencie RP.

  Dla większości naszej prawej strony lekkim szokiem było zachowanie byłego premiera M. Morawieckiego, który „przez pomyłkę zagłosował przeciwko” zabijaniu dzieci, za co później serdecznie wszystkich przeprosił. 

  Nasz Bóg w 1. przykazaniu Dekalogu zakazuje: Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną!, a potem w 5. mówi: Nie zabijaj! 

  Zatem do jakiego boga odwołuje się były premier (i jemu podobni)?

  Dla jasności sytuacji powinien „nasz” premier (i jemu podobni) powiedzieć jak ma na imię jego/ich bóg. Bóg, który mówi: zabijaj, jeżeli uznasz to za korzystne dla siebie, a zwłaszcza bezbronne dziecko.

  Jan A. Kowalski

  PS. Dwa dni później, w rocznicę chrztu Polski, przeszedł ulicami Warszawy Narodowy Marsz Życia. Niech żyje Polska!

  Skrócony link:
  https://abcniepodleglosc.pl/zcyn
  Jan A. Kowalski
  Jan A. Kowalski
  Jan A Kowalski, rocznik 1964. Od roku 1983 działacz Liberalno-Demokratycznej Partii Niepodległość, od 1985 redaktor „małej” Niepodległości (ps. Azja Tuhajbejowicz). Autor „Dziur w Mózgu” i „Wojny, którą właśnie przegraliśmy”.

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja