back to top
More

  ABC Niepodległość

  „Przez pomyłkę zagłosował przeciwko” zabijaniu dzieci

  Sejm RP nie odrzucił ustaw o mordowaniu nienarodzonych. Czyimi głosami? Przecież nie tych, co w ślubowaniu poselskim powoływali się na Boga, prawda?W przeciwnym razie mamy do czynienia z ludźmi, którzy nie mają kwalifikacji moralnych do zasiadania Parlamencie RP. Mały fragment👎

  Szczera rozmowa Ardanowskiego – kulisy PiS

  Jan Krzysztof Ardanowski otwarcie opowiada o blokowaniu jego pomysłów przez Mateusza Morawieckiego i zarząd PiS.

  Jezus zwyciężył

  Jezus zwyciężył - Jednego Serca Jednego Ducha 2014

  Zabiorą nam WOLNOŚĆ? CBDC – pieniądze z ,,DATĄ WAŻNOŚCI”? – Rafał Ganowski

  Gościem dzisiejszego odcinka jest Rafał Ganowski. Przedsiębiorca, prawnik, obrońca wolności. Pasjonat podróży i dobrych książek. Autor dwóch blogów oraz książek dotyczących walki z gotówką oraz wprowadzania CBDC (cyfrowych walut banków centralnych).

  „Piękna praca Policji”. W necie pojawiło się nagranie prowokatora

  Chwalił pracę policji, mówił o jej profesjonalizmie, a potem sam rzucał kostką brukową! Mamy nagranie prowokatora z protestu rolników w Warszawie.

  Czy Polska jest wolnym krajem? – Kto realnie za nas decyduje?

  Rozmowa z Panem Arturem Bartoszewiczem - doktorem nauk ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej, ekspertem polityki publicznej, finansów publicznych, pomocy publicznej i zarządzania strategicznego, autorem wielu analiz i ekspertyz ekonomicznych, ekspertem w zakresie polityki unijnej.

  Demolka edukacji, czyli rzeźnia Nowackiej. 

  Łukasz Warzecha w którym opowiada o planowanych zmianach w programie nauczania, za którymi stoi lewicowa minister edukacji pani Barbara Nowacka.

  Rolnik z Podlasia bez owijania w bawełnę: chcą nas wykosić

  Oligarchia unijna, Ukraina, Elon Musk i hodowla zwierząt, kornik drukarz. Rolnik z Podlasia komentuje bieżące problemy z którymi muszą się borykać jego koledzy z branży.

  Oni szantażowali Orbana. Polska kolejnym celem?

  Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu Ordo Iuris, był gościem Pawła Chmielewskiego w programie "Ordo Iuris. W imię zasad". Tematem rozmowy były metody, jakimi Bruksela wywiera presję na kraje członkowskie, by podporządkowywały się krajom "starej Europy".