ABC Niepodległość

Wyciek danych z ALAB. Jak chronić swoje dane w sieci? Cyberprzestępcy tworzą własną AI – Krzysztof Dyki

Jak doszło do tej kradzieży danych? Czy możemy oczekiwać, że firma ALAB poniesie odpowiedzialność? Kto odpowiada za ten atak? Czy możliwe jest namierzenie sprawców? Co zwykły obywatel może zrobić, jeżeli jego dane wyciekły? Czy w dzisiejszych czasach nasze dane są najcenniejszą rzeczą dla cyberprzestępcy? Czego możemy się spodziewać w przyszłości? Na te pytania odpowiada Krzysztof Dyki, prezes firmy Comcert, Grupa Asseco.

Nowe polskie źródło energii | Prof. Małgorzata Hawrot – Paw

Zapraszamy na nowy odcinek programu This is IT, w którym dr Maciej Kawecki i prof. Małgorzata Hawrot-Paw porozmawiają o produkcji biopaliwa z alg. Czy znajdziemy zastępstwo dla standardowego paliwa? Czy Polska stanie się pionierem w produkcji nowoczesnego paliwa?

„Wchodzę tam, skąd wszyscy uciekają”. Ekscentryczny miliarder Władysław Grochowski 

Dlaczego nie zdecydował się robić biznesu z kościołem? Dlaczego w pracy nie potrzebuje komputera i rzadko korzysta z maila? Jaki rodzaj biznesu najbardziej opłaca się dziś prowadzić? W co opłaca się inwestować?

Patrzysz z przerażeniem na rachunki za prąd? Zobacz Ile naprawdę płacisz za CO2.

@RadoslawPogoda wyjaśnia czemu nasze rachunki za energię poszybowały w ostatnich latach tak mocno w górę.

Tragiczne skutki Agendy 2030. Po co w ogóle się tym zajmować?

Jerzy Kwaśniewski (Ordo Iuris) i Bartosz Kopczyński (Towarzystwo Wiedzy Społecznej w Toruniu) rozmawiali o tragicznych skutkach Agendy 2030 ONZ.

Dr Piotr Witczak Przerywa Milczenie! Ujawnia Prawdę o P4ndemii. Ciekawy Film o Życiu

Dr Piotr Witczak Ujawnia Prawdę O Pandemii [Mocne Video]

„Przemoc polityczna” Brukseli? Mec. Kwaśniewski ocenia reformę UE

Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu Ordo Iuris, był gościem Pawła Chmielewskiego w programie "Ordo Iuris. W imię zasad". Prawnik oceniła plany federalizacji Unii Europejskiej oraz ich opłakane skutki dla Polski.

Wolność słowa dla wybranych

Przypadek Rebel Tv, Sary Jama i Bena Shapiro

Jesteśmy gotowi do nowej walki

Ostatnie wybory parlamentarne pociągną za sobą znaczne zmiany w polskiej rzeczywistości. Możemy się spodziewać zaostrzenia lewicowego kursu w polityce. Zapewne utrudni to działanie wielu konserwatywnym środowiskom, zależnym od finansowania z budżetu państwa. Tym większa staje się rola niezależnych ośrodków, takich jak Instytut Ordo Iuris. O walce o zachowanie najważniejszych wartości w nowych realiach mówi adw. Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris.