Piotr Hlebowicz, Lista przestępców wojennych w rosyjskiej inwazji na Ukrainę

Data

Strona głównaPolitykaPiotr Hlebowicz, Lista przestępców wojennych w rosyjskiej inwazji na Ukrainę

Polecamy w dziale

Paweł Kukiz – pierwszy wygrany tych wyborów?

Paweł Kukiz został specjalnie wyciągnięty przez PiS przed wyborami. Ma pokazać, że wyborcy wolnościowi nie muszą głosować na Konfederację, skoro ich postulaty spełni PiS. A po wyborach? Zbigniew Ziobro, lider SP, się nie zgodzi :)

Duże wzmocnienie Ukrainy i Polski – po szczycie NATO

Ukraina dostała w Wilnie tyle, ile mogła dostać bez wywoływania IIIWŚ. Najwięcej zyskała Polska, państwa bałtyckie i wschodniej Europy, stale zagrożone odbudową Imperium Rosyjskiego - gwarancję natychmiastowego użycia wojsk NATO.

400 000 migrantów rocznie z Azji i Afryki – Tusk do dymisji?!

Patriotyczny polski rząd jest niewinny. Winny jest Donald Tusk, który perfidnie i kłamliwie wykorzystuje ten niedoszły fakt do walki z naszym patriotycznym rządem. Proponuję go za to zdymisjonować kolejnym rządowym rozporządzeniem
Obowiązkiem nas wszystkich jest zbieranie wszelkich dowodów i materiałów dotyczących tej wojennej zbrodni na narodach Ukrainy.

!!! Pobierz -> Lista żołnierzy rosyjskich

Listę międzynarodowych przestępców wojennych, biorących udział w zmasowanych atakach na ludność cywilną w ukraińskich miastach i wsiach, otrzymaliśmy z wiarygodnego źródła.

Obowiązkiem nas wszystkich jest zbieranie wszelkich dowodów i materiałów dotyczących tej wojennej zbrodni na narodach Ukrainy. Mamy nadzieję, iż po skończonej wojnie będzie to przydatne dla Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze.

Nie wyobrażamy sobie, by mordercy odpowiedzialni za eksterminację kobiet, dzieci i ludzi starszych nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności. Bezwzględnie muszą być osądzeni: Putin, Łukaszenka, Makiej, Szojgu, Ławrow, Pieskow, Zacharowa.

Do rachunku krzywd powinny być dopisane przestępstwa z Czeczenii (ponad 200 tys. ofiar), Gruzji, Krymu i Donbasu.

Świat nie może milczeć w tych sprawach, bo inaczej co by to była za sprawiedliwość? Osoby przedstawione na liście nie powinny nigdy otrzymać żadnej wizy do krajów cywilizowanych, a zwłaszcza herszt szajki – Putin i jego kamaryla.

Jak wojna – to wojna! Państwa Europejskie i USA zamrażają majątki rosyjskich oligarchów i polityków. To wiele miliardów dolarów. Czy to jednak wystarczy na odbudowę zniszczonej Ukrainy oraz na odszkodowania dla rodzin pomordowanych przez Rosjan ich bliskich? Wątpię. Zniszczenia będą ogromne.

Ofiar przybywa każdego dnia. Nie pozwólmy przestępcom ujść sprawiedliwej kary.

Piotr Hlebowicz

Ostatnie wpisy autora