More

  Piotr Hlebowicz, Lista przestępców wojennych w rosyjskiej inwazji na Ukrainę

  Strona głównaPolitykaPiotr Hlebowicz, Lista przestępców wojennych w rosyjskiej inwazji na Ukrainę

  Polecamy w dziale

  Kiedy upadnie Koalicja 13 Grudnia?

  Płk Sienkiewicz nie został odwołany. Była za nim cała Koalicja 241:194. Gdy za 3-mce wszystkie stanowiska po PiS zostaną podzielone, dojdzie do sporów o wysokość łupów... i program. Zatem przypomnijmy: zima wasza - wiosna nasza! :)

  Zapraszamy na relację z Protestu Wolnych Polaków

  Zapraszamy na relację z Protestu Wolnych Polaków: LIVE

  Pierwszy cud Donalda Tuska, a może drugi?

  Okazuje się, że Donald Tusk sprawił cud - ponownie zjednoczył PiS. To nie pierwszy cud Tuska i jego zaplecza. Pierwszym było wyeliminowanie w wyborach prez. 2005 W. Cimoszewicza i zwycięstwo Lecha Kaczyńskiego. Jak będzie teraz?

  Zwiększmy pomoc dla Ukrainy!

  Wojskowy obiekt nad PL przypomniał nam, że wojna jest blisko. Zatem powinniśmy zwiększyć pomoc dla UA. Propaganda (pro)RUS wylicza, że daliśmy za dużo. Fakty są inne. USA dały 44 mld, GER - 17 i GB - 7, a PL - 3. Sprzęt - to samo!
  Obowiązkiem nas wszystkich jest zbieranie wszelkich dowodów i materiałów dotyczących tej wojennej zbrodni na narodach Ukrainy.

  !!! Pobierz -> Lista żołnierzy rosyjskich

  Listę międzynarodowych przestępców wojennych, biorących udział w zmasowanych atakach na ludność cywilną w ukraińskich miastach i wsiach, otrzymaliśmy z wiarygodnego źródła.

  Obowiązkiem nas wszystkich jest zbieranie wszelkich dowodów i materiałów dotyczących tej wojennej zbrodni na narodach Ukrainy. Mamy nadzieję, iż po skończonej wojnie będzie to przydatne dla Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze.

  Nie wyobrażamy sobie, by mordercy odpowiedzialni za eksterminację kobiet, dzieci i ludzi starszych nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności. Bezwzględnie muszą być osądzeni: Putin, Łukaszenka, Makiej, Szojgu, Ławrow, Pieskow, Zacharowa.

  Do rachunku krzywd powinny być dopisane przestępstwa z Czeczenii (ponad 200 tys. ofiar), Gruzji, Krymu i Donbasu.

  Świat nie może milczeć w tych sprawach, bo inaczej co by to była za sprawiedliwość? Osoby przedstawione na liście nie powinny nigdy otrzymać żadnej wizy do krajów cywilizowanych, a zwłaszcza herszt szajki – Putin i jego kamaryla.

  Jak wojna – to wojna! Państwa Europejskie i USA zamrażają majątki rosyjskich oligarchów i polityków. To wiele miliardów dolarów. Czy to jednak wystarczy na odbudowę zniszczonej Ukrainy oraz na odszkodowania dla rodzin pomordowanych przez Rosjan ich bliskich? Wątpię. Zniszczenia będą ogromne.

  Ofiar przybywa każdego dnia. Nie pozwólmy przestępcom ujść sprawiedliwej kary.

  Piotr Hlebowicz

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja