Piotr Hlebowicz, Lista przestępców wojennych w rosyjskiej inwazji na Ukrainę

Data

Polecamy

Obrońmy lekarzy, którzy wbrew systemowi ratowali pacjentów!

W marcu 2020 roku nastąpił niesłychany atak na naszą wolność. Zamknięto nas w domach i pozbawiono prawa decydowania o własnym życiu. Dla rzekomego naszego dobra. Opłaciliśmy ten czas ogromną ilością nadwymiarowych zgonów. Znaleźli się jednak lekarze, którzy pomimo represji, pomagali pacjentom. Izby Lekarskie nadal ich prześladują, pomimo coraz liczniejszych dowodów na to, że to system się pomylił.

Wizyta Bidena – szansa dla Ukrainy i Polski

Wizyta Bidena na Ukrainie znaczy, że Ukraina nie zostanie przez USA porzucona dla obłaskawienia Rosji na wypadek starcia z Chinami. Polska gra tu rolę bazy wojskowej. Nie oczekujmy jednak, że USA rozwiążą wszystkie nasze problemy.

Jaskinie praworządności

Niemcy ustanowili sobie takie prawo, które pozwala złodziejowi po trzydziestu latach zatrzymać skradziony przedmiot i traktować go prawnie jako swój własny.
Obowiązkiem nas wszystkich jest zbieranie wszelkich dowodów i materiałów dotyczących tej wojennej zbrodni na narodach Ukrainy.

!!! Pobierz -> Lista żołnierzy rosyjskich

Listę międzynarodowych przestępców wojennych, biorących udział w zmasowanych atakach na ludność cywilną w ukraińskich miastach i wsiach, otrzymaliśmy z wiarygodnego źródła.

Obowiązkiem nas wszystkich jest zbieranie wszelkich dowodów i materiałów dotyczących tej wojennej zbrodni na narodach Ukrainy. Mamy nadzieję, iż po skończonej wojnie będzie to przydatne dla Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze.

Nie wyobrażamy sobie, by mordercy odpowiedzialni za eksterminację kobiet, dzieci i ludzi starszych nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności. Bezwzględnie muszą być osądzeni: Putin, Łukaszenka, Makiej, Szojgu, Ławrow, Pieskow, Zacharowa.

Do rachunku krzywd powinny być dopisane przestępstwa z Czeczenii (ponad 200 tys. ofiar), Gruzji, Krymu i Donbasu.

Świat nie może milczeć w tych sprawach, bo inaczej co by to była za sprawiedliwość? Osoby przedstawione na liście nie powinny nigdy otrzymać żadnej wizy do krajów cywilizowanych, a zwłaszcza herszt szajki – Putin i jego kamaryla.

Jak wojna – to wojna! Państwa Europejskie i USA zamrażają majątki rosyjskich oligarchów i polityków. To wiele miliardów dolarów. Czy to jednak wystarczy na odbudowę zniszczonej Ukrainy oraz na odszkodowania dla rodzin pomordowanych przez Rosjan ich bliskich? Wątpię. Zniszczenia będą ogromne.

Ofiar przybywa każdego dnia. Nie pozwólmy przestępcom ujść sprawiedliwej kary.

Piotr Hlebowicz

Ostatnie wpisy autora