Piotr Hlebowicz, Lista przestępców wojennych w rosyjskiej inwazji na Ukrainę

Data

Polecamy

Po wybuchu w Przewodowie – fakty, mity i rzeczywistość

Jeżeli chcemy skutecznie pokonać Rosję, to musimy uzbroić się w cierpliwość. Zbudować szeroką koalicję światową w reakcji na niedopuszczalne zbrodnie rosyjskie.

Marsz Niepodległości A.D. 2022

https://www.youtube.com/watch?v=dlzCOTEumuM

51% Polaków nie chce 800 plus! – ogromna zmiana w myśleniu o państwie

51% Polaków nie chce 800+ To krok w dobrą stronę. W stronę przekształcenia państwa z socjalistycznego molocha w oddolnie i efektywnie zarządzane obywatelskie państwo. Partia opozycyjna z takim program jest pilnie poszukiwana. Już!
Obowiązkiem nas wszystkich jest zbieranie wszelkich dowodów i materiałów dotyczących tej wojennej zbrodni na narodach Ukrainy.

!!! Pobierz -> Lista żołnierzy rosyjskich

Listę międzynarodowych przestępców wojennych, biorących udział w zmasowanych atakach na ludność cywilną w ukraińskich miastach i wsiach, otrzymaliśmy z wiarygodnego źródła.

Obowiązkiem nas wszystkich jest zbieranie wszelkich dowodów i materiałów dotyczących tej wojennej zbrodni na narodach Ukrainy. Mamy nadzieję, iż po skończonej wojnie będzie to przydatne dla Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze.

Nie wyobrażamy sobie, by mordercy odpowiedzialni za eksterminację kobiet, dzieci i ludzi starszych nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności. Bezwzględnie muszą być osądzeni: Putin, Łukaszenka, Makiej, Szojgu, Ławrow, Pieskow, Zacharowa.

Do rachunku krzywd powinny być dopisane przestępstwa z Czeczenii (ponad 200 tys. ofiar), Gruzji, Krymu i Donbasu.

Świat nie może milczeć w tych sprawach, bo inaczej co by to była za sprawiedliwość? Osoby przedstawione na liście nie powinny nigdy otrzymać żadnej wizy do krajów cywilizowanych, a zwłaszcza herszt szajki – Putin i jego kamaryla.

Jak wojna – to wojna! Państwa Europejskie i USA zamrażają majątki rosyjskich oligarchów i polityków. To wiele miliardów dolarów. Czy to jednak wystarczy na odbudowę zniszczonej Ukrainy oraz na odszkodowania dla rodzin pomordowanych przez Rosjan ich bliskich? Wątpię. Zniszczenia będą ogromne.

Ofiar przybywa każdego dnia. Nie pozwólmy przestępcom ujść sprawiedliwej kary.

Piotr Hlebowicz

Ostatnie wpisy autora