Wielkie kłamstwo i pic… a za picem? Nic!

Data

Polecamy

Komisja ds. rosyjskich wpływów w Polsce – jestem za, a nawet bardziej

Powinniśmy wiedzieć kto z polityków (i nie tylko) reprezentował interesy rosyjskie w Polsce wbrew interesom Polski. Oczekuję wykazania jak to się przyczyniło do realnych strat. I rozszerzenia uprawnień Komisji na pozostałe państwa

Kulturalna mafia

Czy my, widzowie jesteśmy skazani na antykulturę? Czy mamy jakąkolwiek szansę na to, żeby odsunąć mafię trzymająca władzę w sferach filmowych?

Najbogatszy Polak

Gdyby polska kinematografia była chociaż odrobinę polska, to nie przepuściłaby takiego niezwykłego scenariusza.
Polak-Republikanin-Optymista - tak podpisuje się autor tego tekstu. Pisze: Grożą nam braki towarów, żywności, zimno w domach, brak paliwa i wolności. Życie może stać się gorsze niż w systemie stalinizmu, po prostu nieznośne (red.)

Według zaczadzonych ideologią klimatyzmu (katastroficznego “ocieplania się globu” , dekarbonizacji, “niszczenia Ziemi przez człowieka i jego produkcję CO2” itp.) grozi nam zagłada. Jedni dali się ogłupić, inni wyczuli koniunkturę i ciągną kasę z poprawności politycznej, inni zostali zastraszeni, ale wszyscy ci “zaczadzeni” tworzą tragikomiczną pseudo-religię, zaś główni “macherzy” tej nagonki “tłuką” na tym ogromne pieniądze.

Fakty przeczą tezom owej ideologii-religii:

  • świat wcale się nie ociepla w wyniku działania człowieka,
  • dwutlenek węgla ma znikome znaczenie dla klimatu,
  • większość państw zignorowała “porozumienie paryskie” i dekarbonizację,
  • na 4 kontynentach wydobywa się coraz więcej węgla i buduje nowe elektrownie węglowe,
  • ograniczenia emisji w Europie nic nie dają, tylko przesuwają tę emisję na inne kontynenty,
  • ochłodzenie i ocieplenie Ziemi to wynik cyklów aktywności Słońca,
  • “zielona energia” po uwzględnieniu produkcji wszystkich komponentów i utylizacji zużytych części wcale nie jest taka zielona,
  • zbyt szybka transformacja ku “zielonej energii” bardzo dużo kosztuje, za dużo.

Mało tego, owa transformacja jest w wyznaczonych w UE terminach, a nawet w dwukrotnie dłuższych – nierealna. Nie da się tego fizycznie zrobić (zmodernizować energetycznie budynków, zainstalować wystarczająco dużo ładowarek), nie da się tego sfinansować, nie będzie tyle turbin wiatrowych, paneli fotowoltaicznych i potrzebnego dla nich osprzętu, zabraknie potrzebnych do tego pierwiastków ziem rzadkich (np. litu, kobaltu, niklu itd.).

To forsowanie ideologii klimatycznej (eko-terror) może oznaczać odcięcie Europy od surowców, zahamowanie produkcji, eksportu, gigantyczne wzrosty cen, utratę konkurencyjności europejskich firm, zubożenie ogromnych rzesz ludzi, paraliż gospodarki, mnóstwo ludzkiego cierpienia. Prowadzi wprost do katastrofy.

Grożą nam braki towarów, niedobory żywności, zimno w domach, brak paliwa, ograniczenia wolności, podróżowania itd. itp. Życie może stać się gorsze niż w systemie stalinizmu, po prostu nieznośne.

Komuniści wdrażali swoją ideologię pod hasłami “równości”, “sprawiedliwości społecznej”, awansowania “ludu pracującego miast i wsi”. Doprowadzili do terroru, ludobójstwa, biedy, zastraszenia, emigracji, zacofania, demoralizacji.

Dzisiejsi “klimatyści” wdrażają swoją ideologię pod hasłami “obrony planety”, “ochrony środowiska”, “zdrowia”, “ochrony klimatu”. Doprowadzą do ograniczenia wolności, do eko-terroru, biedy, zastraszenia, osłabienia gospodarki, bezrobocia, biedy i demoralizacji.

Jesteśmy dziś konfrontowani z bardzo niebezpiecznym prądem, generowanym przez tych, którzy mają miliardy, nie będą musieli się ograniczać i jeszcze na nas zarobią krocie. Cynizm, oszustwo, kłamstwo, fałsz. Nie dajmy się temu omamić!

Jednym słowem: WIELKI PIC – A ZA PICEM NIC !!! Nic, czyli pobojowisko, smuta, brak nadziei, śmierć, zgorszenie, bieda, niewola. Kiedy wreszcie ludzkość się otrząśnie…???

za: https://polska-jutra.eu/wielkie-klamstwo-i-pic-a-za-picem-nic/ 

Polak – Patriota – Optymista

Ostatnie wpisy autora