Czy zniechęcając do szczepień nie pozbawiłem kogoś życia?

Urząd Stanu Cywilnego podał właśnie dane nie do podważenia. W roku 2021 zmarło nas 520 000 osób. O 42 000 więcej niż w roku 2020. I o prawie 120 000 więcej niż średnia za ostatnie 4 lata sprzed pandemii. Taka jest statystyka.
Podziel się tym artykułem:

Takie dramatyczne pytanie Jacek Karnowski kieruje do przeciwników przymusowego szczepienia przeciw Covid-19. Zatem również do mnie.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/581254-czy-zniechecajac-do-szczepien-nie-pozbawilem-kogos-zycia

Poczułem się wywołany do odpowiedzi, bo rzeczywiście zniechęcam do szczepień na Covid-19. I generalnie do szczepień. Do przeogromnej ilości szczepień jaką w interesie Big Pharmy obciąża się nasze dzieci od 1. dnia życia. I żeby nie było żadnych wątpliwości, panie Jacku, nie zaszczepiłem się. A rodzice zmarli przed nastaniem pandemii.

Zacytujmy obszernie:

„Ile byśmy słów nie wypowiedzieli, ile bardziej czy mniej słusznych wątpliwości nie przywołali, nie zmienimy jednego: szczepionki ratują życie. Nie zawsze i nie każdemu, ale w  kategoriach społecznych, statystycznych, w planie ogólnym – ratują, i to bardzo skutecznie. Uratowały w Polsce dziesiątki tysięcy, może setki tysięcy ludzi, przed śmiercią w męczarniach./…/

I każdy, kto w jakikolwiek sposób bierze udział w debacie publicznej, powinien o tym pamiętać. To nie jest zabawa, to nie jest świat wirtualny, tu chodzi o ludzkie życie./…/

Statystyki są jednoznaczne: zaszczepieni umierają znacznie rzadziej niż nie zaszczepieni.

Uważam, że każda osoba zabierająca głos w sprawie szczepień powinna powiedzieć jasno: zaszczepiła się, czy też nie? Co zaleciła swoim – być może schorowanym i szczególnie zagrożonym – rodzicom? Tego wymaga elementarna uczciwość w tej sprawie.

Fakt, że wielu antyszczepionkowców podświadomie wyczuwa, że oni sami, z racji wieku i stanu zdrowia, są relatywnie mało zagrożeni, niczego tu nie zmienia. Odpowiedzialność etyczna za los innych pozostaje.

Przeminą trudne miesiące, pandemia kiedyś sobie pójdzie albo będzie pokonana. I to pytanie wróci: czy zniechęcając do szczepień nie pozbawiłem/nie pozbawiłam kogoś życia?”

Uff. Autor cytowanego tekstu okazuje się zatem wyznawcą jednej prawdy. Prawdy zgodnej z aktualną narracją Ministerstwa Zdrowia i interesem Big Pharmy. Czy podaje jakiekolwiek dane na obronę swojej tezy? Po co. Wyznawcy jedynej prawdy nie muszą.

Tych danych zresztą nie ma. Pojawią się dopiero za jakieś 5 lat. Dopiero wtedy będziemy mogli dopuścić do głosu statystyków. Bo, przypomnę to stopniowanie, jest kłamstwo, wielkie kłamstwo i statystyka. Statystyka jest największym stopniem kłamstwa w jednym wypadku – gdy nie dysponujemy wiarygodnymi danymi za cały badany okres. Wtedy można żonglować i mataczyć we własnym interesie. W interesie aktualnej władzy.

Kłamstwo od samego początku jest wprzęgnięte w obecną pandemię. Zaczęto od zmiany definicji pandemii. Po to, żeby można ją było ogłosić. Potem zamknięto usta wszystkim lekarzom sprzeciwiającym się ideologii pandemii. I hojnie wynagrodzono tych, którzy wbrew wiedzy i sztuce lekarskiej dali się przekonać.

Nawet zdjęcie trumien z Włoch okazało się fałszywe, bo sprzed 10 lat.

Skończyłem właśnie 58 lat. I chociaż w komunie, to zostałem wychowany w szacunku do logicznego związku przyczyna-skutek. Wszystkie początkowe tezy, łącznie z tą, że czołowy depopulista świata, Bill Gates, chce uratować poprzez szczepienie jak najwięcej ludzkich istnień, brzmiały fałszywie.

A teraz wróćmy do statystyki. Statystyki w służbie prawdy (całościowej), a nie chwilowego kłamstwa dla załatwienie takiego lub innego interesu.

Urząd Stanu Cywilnego właśnie podał twarde i nie do podważenia dane za ubiegły rok. W Polsce zmarło w roku 2021 520 000 osób. O 42 000 więcej niż w roku 2020. I o prawie 120 000 więcej niż średnia za 4 lata sprzed pandemii.

Tak wygląda statystyka. To nie gusła i zaklęcia, które Jacek Karnowski przywołuje na obronę z góry postawionej tezy. Wtedy właśnie statystyka staje się największym kłamstwem.

Na koniec zadam panu, Panie Jacku, parę pytań:

  1. Czy zachęcając do szczepień bierze Pan odpowiedzialność za NOP-y, których jest coraz więcej i kondycję zaszczepionych za 5 lat.
  2. Czy w pełni akceptując narzucony odgórnie sposób „walki” nie przyczynia się Pan do tych ponadnormatywnych śmierci?  
  3. Miałem zadać jeszcze to pytanie, ale nie zadam, bo nawet nie mogę podejrzewać, że osoba tak ideowa mogłaby dodatkowo zarabiać na głoszeniu jedynie słusznych aktualnie poglądów😊
Podziel się tym artykułem:
Jan A. Kowalski
Jan A. Kowalski
Jan A Kowalski, rocznik 1964. Od roku 1983 działacz Liberalno-Demokratycznej Partii Niepodległość, od 1985 redaktor „małej” Niepodległości (ps. Azja Tuhajbejowicz). Autor „Dziur w Mózgu” i „Wojny, którą właśnie przegraliśmy”.

Chaos w naszych chrześcijańskich głowach. Sex to znaczy po prostu płeć (3)

Do czego służy ta rzekomo najważniejsza dziedzina naszego zachowania i życia, opisywana przez seksuologów? Do rozważania problemów związanych z pożądaniem i cudzołóstwem, zjawiskami starymi jak świat. Wiem, wiem, czekaliście z niecierpliwością, a niektórzy...

Chwalę Narodowy Bank Polski, Prezydenta, rząd… i zapraszam do budowania V Rzeczpospolitej

Pierwsza Rzeczpospolita była państwem zbudowanym na chrześcijańskich wartościach. A upadła, ponieważ o nich zapomniała. Czas najwyższy te wartości przypomnieć, odwołać się do nich i wdrożyć w życie. Chwalę NBP nie tylko za czekoladki, które...

O matko! Wszystko się Pawłowi Wrońskiemu z „Wyborczej” pomieszało!

W czasie II wojny światowej bolszewikom udało się stworzyć z Polaków I Armię Wojska Polskiego i PPR w miejsce KPP – tej, która historycznie i genetycznie poprzedza środowisko „Gazety Wyborczej”. Co napisał?...

Ostatnie wpisy

Finlandia jest gotowa na wojnę z Rosją. A Polska?

Tak twierdzi wódz fińskiej armii, gen. Timo Kivinen. Znając historię wojny rosyjsko-fińskiej 1939/40, powinniśmy mu uwierzyć. Finowie dysponują 280 000 armią i posiadają 1,5 mln sztuk osobistej broni palnej. A czym my dysponujemy?

Status kandydata do UE dla Ukrainy i Mołdawii

Wyprawa prezydenta Rumunii do Kijowa, z Macronem i Scholzem, okazała się bardzo opłacalna. Przy okazji Ukrainy status kandydata do UE nadano też Mołdawii. To pierwszy krok do przyłączenia tej byłej sowieckiej republiki do Rumunii

Hipersoniczny kindżał Putina

Hipersoniczne pociski Kindżał są lotniczą wersją pocisku balistycznego Iskander, zostały ujawnione przez samego Władymira Putina w marcu 2018 roku.

Telewizja dla przygniecionych

O tym jak Putin ukrywa swój majątek u kolegów, o odejściu Jarosława Kaczyńskiego z rządu, o powrocie do węgla, o tym jak największe fundusze inwestycyjne przejmują kontrolę nad żywnością.

Jerzy Targalski, Skretynienie

Obraz przyszłego społeczeństwa w filmie „Idiokracja” potwierdzają badania norweskie i angielskie pokazujące, że od lat 70. XX wieku iloraz inteligencji spada obecnie w tempie 7 punktów na każde pokolenie, czyli co 30 lat.

Rosja podchodzą pod Lisiczańsk

PODSUMOWANIE 118. dnia wojny + MAPY

Siły Zbrojne Republiki Słowacji

W dzisiejszym odcinku Armii Świata przyjrzymy się siłom zbrojnym jednego z dwóch południowych sąsiadów Polski, czyli Słowacji.

Popularne w tym dziale