back to top
More

  Zestrzelmy wreszcie jakąś rakietę!

  Strona głównaPolitykaZestrzelmy wreszcie jakąś rakietę!

  Polecamy w dziale

  Polscy przedsiębiorcy globalni chcą CPK!

  Rozbudowa Okęcia, a zatem wyburzenie Ochoty lub Mordoru, oznacza jedno - rezygnację z CPK. Lecz chociaż PDT nie ma kompleksów (wielkości i polskości), to CPK chcą najwięksi polscy przedsiębiorcy.

  44% – wybory samorządowe są nieważne! :)

  44% w II turze to podważenie przez wyborców legalności systemu. Czas tę patologię odrzucić i zaproponować normalność – oddolny system zarządzania naszymi gminami i państwem - naszymi pieniędzmi.

  Tarcza niemiecka, głupota naszych elit i propaganda

  Niemcy proponują Europie swoją tarczę ochronną. Proponują, bo przez kilkadziesiąt lat podbiły Europę swoją gospodarką. A teraz chcą to zaklajstrować politycznie i militarnie, co przestaje być śmieszne.

  Partie wygrywają – Polska przegrywa

  Po euforii z października 2023 i oczekiwaniu na czasy pizzy i coli lajt, a wróciły ubeckie zmory, nie pozostało nic. Tylko 51,5% głosowało. Gdy nastąpi spadek poniżej 50%, zawali się zły system zarządzania Polską.
  Kolejna rosyjska rakieta, która wleci na terytorium Polski, spadnie na mało zaludniony skrawek Polski. Dlatego, że nie zestrzeliliśmy tej. Rosjanie testują nasze tchórzostwo. Nie przestaną, jeżeli nie zrobimy im bum!

  Nie obchodzi mnie za jakiego rządu – PiS-owskiego czy Koalicji 13 Grudnia. Obniża czy poprawia notowania? Kolejna rosyjska rakieta nie wlatuje w ten czy inny rząd, ale w przestrzeń powietrzną naszego państwa. Państwa, którego jestem coraz bardziej zaniepokojonym obywatelem.

  Nie obchodzą mnie kolejne faryzejskie wyjaśnienia kolejnego rządu, a nawet Jarosława Wolskiego (czy rząd mu płaci?). Ile sekund? Tylko 39? 

  Czy Minister Obrony Narodowej na pewno dostaje informacje od Rosjan, że ich rakieta zawróci?

  Mer Lwowa ma słuszne pretensje do Polski – nie mogą być atakowani z polskiej strony! Tu pytanie (bardzo na miejscu) do Krzysztofa Bosaka: czy przeprosił już Ukrainę za wyzysk i rozpijanie ukraińskich chłopów w XVII wieku przez polską szlachtę za pomocą Żydów? Jeżeli nie, to niech siedzi cicho!

  Jedno jest dla mnie oczywiste, kolejna rosyjska rakieta, która wleci na terytorium Polski, tym razem spadnie na mało zaludniony skrawek Polski. Tylko dlatego, że nie zestrzeliliśmy tej. 

  Rosjanie cały czas testują jakimi wielkimi jesteśmy tchórzami. Bez zdecydowanej reakcji z naszej strony, będą coraz bardziej bezczelni. Taka to już ich mentalność.

  Bartosz Jasiński

  Skrócony link:
  https://abcniepodleglosc.pl/xl50

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja