Kobieta, matka, Włoszka, chrześcijanka! – Giorgia Meloni wygrywa

Data

Polecamy

Komisja Energetyczna 1989 – 2022 potrzebna od zaraz!

Powołanie Komisji Energetycznej w wersji 2008-2022 ma taki sam sens, jak badanie ciąży od 5. miesiąca. Powinniśmy prześledzić cały proces niszczenia polskiej niezależności energetycznej po 1989. I poznać osoby za to odpowiedzialne

Po wybuchu w Przewodowie – fakty, mity i rzeczywistość

Jeżeli chcemy skutecznie pokonać Rosję, to musimy uzbroić się w cierpliwość. Zbudować szeroką koalicję światową w reakcji na niedopuszczalne zbrodnie rosyjskie.

Marsz Niepodległości A.D. 2022

https://www.youtube.com/watch?v=dlzCOTEumuM
Cieszy jednoznaczne stanowisko Giorgii Meloni za ochroną dzieci nienarodzonych. Mamy nadzieję, że jej deklarowana Wiara jest autentyczna. Potrzebujemy odrodzenia się prawicy chrześcijańskiej nie tylko we Włoszech, ale i w Europie.

Niemiecka szefowa  KE, Ursula von der Leyen, przed samymi wyborami postraszyła Włochów. Odebraniem pieniędzy – podając przykład Węgier i Polski – jeżeli zagłosują nie tak, jak Wysoka Komisja sobie życzy. Jednak Włosi wybrali tak, jak chcieli. Bracia Włosi, na czele z Giorgią Meloni, zwyciężyli niedzielne wybory (24%) i wszystko wskazuje na to, że wraz z Forza Italia i Ligą, utworzą nowy włoski rząd. Z Giorgią Meloni w roli premiera.

Wyniki wyborów we Włoszech, podobnie jak wcześniejszych w Szwecji, wskazują, że wcale nie jesteśmy skazani na marksowski determinizm historyczny. Na nieuniknione zwycięstwo „postępu”. Na  nieuchronne rządy lewicy i lgbt+.

Cieszy jednoznaczne stanowisko Giorgi Meloni za życiem, a przeciwko zabijaniu nienarodzonych dzieci. I wielokrotne odwoływanie się do naszej Wiary. Po zwycięstwie przytoczyła przecież słowa świętego Franciszka z Asyżu:

Zacznij od robienia tego, co konieczne; potem zrób to, co możliwe; nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego.

Na ile to odwołanie do średniowiecznego mistyka i stygmatyka jest prawdziwe, a na ile jest kreacją wizerunkową na potrzeby elektoratu, okaże się w niedługim czasie. Całkiem średniowieczną katoliczką Giorgia Meloni chyba jednak nie jest, skoro żyje i ma dziecko nie z mężem, ale z partnerem.

Należy zatem życzyć przyszłej Pani Premier rychłego ślubu kościelnego. A wszystkim prawdziwie prawicowym, chrześcijańskim politykom nawrócenia. Bo to ich hipokryzja obudziła demony lewicowego postępu.

Bartosz Jasiński

Ostatnie wpisy autora