More

  Kobieta, matka, Włoszka, chrześcijanka! – Giorgia Meloni wygrywa

  Strona głównaPolitykaKobieta, matka, Włoszka, chrześcijanka! – Giorgia Meloni wygrywa

  Polecamy w dziale

  Kiedy upadnie Koalicja 13 Grudnia?

  Płk Sienkiewicz nie został odwołany. Była za nim cała Koalicja 241:194. Gdy za 3-mce wszystkie stanowiska po PiS zostaną podzielone, dojdzie do sporów o wysokość łupów... i program. Zatem przypomnijmy: zima wasza - wiosna nasza! :)

  Zapraszamy na relację z Protestu Wolnych Polaków

  Zapraszamy na relację z Protestu Wolnych Polaków: LIVE

  Pierwszy cud Donalda Tuska, a może drugi?

  Okazuje się, że Donald Tusk sprawił cud - ponownie zjednoczył PiS. To nie pierwszy cud Tuska i jego zaplecza. Pierwszym było wyeliminowanie w wyborach prez. 2005 W. Cimoszewicza i zwycięstwo Lecha Kaczyńskiego. Jak będzie teraz?

  Zwiększmy pomoc dla Ukrainy!

  Wojskowy obiekt nad PL przypomniał nam, że wojna jest blisko. Zatem powinniśmy zwiększyć pomoc dla UA. Propaganda (pro)RUS wylicza, że daliśmy za dużo. Fakty są inne. USA dały 44 mld, GER - 17 i GB - 7, a PL - 3. Sprzęt - to samo!
  Cieszy jednoznaczne stanowisko Giorgii Meloni za ochroną dzieci nienarodzonych. Mamy nadzieję, że jej deklarowana Wiara jest autentyczna. Potrzebujemy odrodzenia się prawicy chrześcijańskiej nie tylko we Włoszech, ale i w Europie.

  Niemiecka szefowa  KE, Ursula von der Leyen, przed samymi wyborami postraszyła Włochów. Odebraniem pieniędzy – podając przykład Węgier i Polski – jeżeli zagłosują nie tak, jak Wysoka Komisja sobie życzy. Jednak Włosi wybrali tak, jak chcieli. Bracia Włosi, na czele z Giorgią Meloni, zwyciężyli niedzielne wybory (24%) i wszystko wskazuje na to, że wraz z Forza Italia i Ligą, utworzą nowy włoski rząd. Z Giorgią Meloni w roli premiera.

  Wyniki wyborów we Włoszech, podobnie jak wcześniejszych w Szwecji, wskazują, że wcale nie jesteśmy skazani na marksowski determinizm historyczny. Na nieuniknione zwycięstwo „postępu”. Na  nieuchronne rządy lewicy i lgbt+.

  Cieszy jednoznaczne stanowisko Giorgi Meloni za życiem, a przeciwko zabijaniu nienarodzonych dzieci. I wielokrotne odwoływanie się do naszej Wiary. Po zwycięstwie przytoczyła przecież słowa świętego Franciszka z Asyżu:

  Zacznij od robienia tego, co konieczne; potem zrób to, co możliwe; nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego.

  Na ile to odwołanie do średniowiecznego mistyka i stygmatyka jest prawdziwe, a na ile jest kreacją wizerunkową na potrzeby elektoratu, okaże się w niedługim czasie. Całkiem średniowieczną katoliczką Giorgia Meloni chyba jednak nie jest, skoro żyje i ma dziecko nie z mężem, ale z partnerem.

  Należy zatem życzyć przyszłej Pani Premier rychłego ślubu kościelnego. A wszystkim prawdziwie prawicowym, chrześcijańskim politykom nawrócenia. Bo to ich hipokryzja obudziła demony lewicowego postępu.

  Bartosz Jasiński

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja