back to top
More

  Jarosław Kaczyński znowu miesza kolory

  Strona głównaPolitykaJarosław Kaczyński znowu miesza kolory

  Polecamy w dziale

  Polscy przedsiębiorcy globalni chcą CPK!

  Rozbudowa Okęcia, a zatem wyburzenie Ochoty lub Mordoru, oznacza jedno - rezygnację z CPK. Lecz chociaż PDT nie ma kompleksów (wielkości i polskości), to CPK chcą najwięksi polscy przedsiębiorcy.

  44% – wybory samorządowe są nieważne! :)

  44% w II turze to podważenie przez wyborców legalności systemu. Czas tę patologię odrzucić i zaproponować normalność – oddolny system zarządzania naszymi gminami i państwem - naszymi pieniędzmi.

  Tarcza niemiecka, głupota naszych elit i propaganda

  Niemcy proponują Europie swoją tarczę ochronną. Proponują, bo przez kilkadziesiąt lat podbiły Europę swoją gospodarką. A teraz chcą to zaklajstrować politycznie i militarnie, co przestaje być śmieszne.

  Partie wygrywają – Polska przegrywa

  Po euforii z października 2023 i oczekiwaniu na czasy pizzy i coli lajt, a wróciły ubeckie zmory, nie pozostało nic. Tylko 51,5% głosowało. Gdy nastąpi spadek poniżej 50%, zawali się zły system zarządzania Polską.
  Marsz PiS w dniu 18 maja ma być protestem przeciwko Zielonemu Ładowi i za embargiem. PiS chce przejąć elektorat niezadowolony z polityki obecnego i poprzedniego rządu(swojego!). Nikt nam nie wmówi, że białe jest białe :)

  Jak zapowiedział Jarosław Kaczyński, Prawo i Sprawiedliwość planuje zorganizować 18 maja w Warszawie kolejny marsz – protest przeciwko Zielonemu Ładowi i za embargiem na ukraińskie zboża(!).    

  Od kilku tygodni protestują rolnicy (leśnicy i myśliwi), domagając się rezygnacji z polityki Zielonego Ładu. Ich postulaty cieszą się dużym poparciem w społeczeństwie. Czy to przypadkiem nie jest główny powód obecnego bojowego stanowiska Prawa i Sprawiedliwości?

  PiS ma prawo organizować marsze oraz przekonywać swoich oponentów politycznych do reprezentowania interesów polskich obywateli. Dziwi jednak krótka pamięć liderów Prawa i Sprawiedliwości, którzy kolejny raz twierdzą, że od samego początku byli przeciwko Zielonemu Ładowi.

  Zielony Ład i PiS? Jarosław Kaczyński obnaża kłamstwa! (wpolityce.pl)

  Jarosław Kaczyński stwierdził: 

  My oczywiście wyjdziemy w pewnym momencie na konferencję prasową, gdzie to będzie pokazane punkt po punkcie z datami poszczególnych decyzji, tak aby całą tę opowieść zdezawuować. 

  Aż prosiło się o powtórzenie słynnych słów – nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne!  Podobna narracja pojawiła się w ustach Prawa i Sprawiedliwości na początku ubiegłego roku, gdy wyszły na jaw koszty polityki klimatycznej UE. Zajęliśmy się tym tematem, dokładnie przedstawiając harmonogram podejmowania decyzji przez rząd Mateusza Morawieckiego.

  Czy premier Mateusz Morawiecki poparł, czy nie poparł Fit for 55? – fakty – ABC Niepodległość – MTC (abcniepodleglosc.pl)

  Wychodzi na to, że Prawo i Sprawiedliwość chce ponownie zaklinać rzeczywistość, zamiast po prostu przyznać się do błędu. Nie wiem jaki jest cel takiej strategii. Wiarygodności ona nie odbuduje. 

  Zarówno w grudniu 2020 roku, jak i marcu 2023 roku, Premier Morawiecki wyraźnie opowiedział się za realizacją polityki klimatycznej UE, czego dowody poniżej.

  Polska zgoda na przyspieszenie klimatyczne UE – DW – 11.12.2020

  Premier: Rezygnacja z polityki klimatycznej byłaby jednoznaczna z wyjściem z UE – GazetaPrawna.pl

  Co więcej PiS wciąż popiera tę politykę. Świadczą o tym słowa posła PiS, „zielonego konserwatysty” Zyski z zeszłego tygodnia, opowiadającego się za dalszym rozwojem OZE. 

  Drodzy posłowie Prawa i Sprawiedliwości, ustalcie wreszcie jedną wersję. Jeżeli jesteście (teraz) przeciwko Zielonemu Ładowi to nie popierajcie go nadal w polskim parlamencie!

  MTC

  Skrócony link:
  https://abcniepodleglosc.pl/ggsc

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja