back to top
More

  Tak dla CPK! Marszałek Hołownia jest za, a nawet przeciw :)

  Strona głównaOpinieTak dla CPK! Marszałek Hołownia jest za, a nawet przeciw :)

  Polecamy w dziale

  Czy leci z nami pilot?

  Dr Katarzyna Sójka, była MZ (PiS), zarzuciła PDT oszukiwanie Polaków. Gdy u śp. Sitka stwierdzono śmierć mózgu, podawano, że jego stan jest stabilny. Droga Pani, stan zmarłego jest stanem absolutnie stabilnym.

  Odbierzmy polskim żołnierzom karabiny!

  Aresztowanie polskich żołnierzy po oddaniu przez nich strzałów ostrzegawczych to skandal. Tym większy, że fakt został zatajony przez MON, a wystąpił 2 miesiące temu! Kto chce zniszczyć morale naszej armii?

  Czy Koalicja 13 Grudnia będzie kontrolować przedsiębiorców prywatnych?

  Upartyjnienie Inspekcji Pracy może doprowadzić do wykorzystywania inspektorów pracy do szykanowania przedsiębiorców podejrzewanych o związki z opozycją, a inspektorów nieposłusznych partyjnym poleceniom eliminować.

  Przerywanie ciąży na żądanie już jest wprowadzane!

  30.05.2024, w przeddzień Dnia Dziecka, Minister Zdrowia wydała rozporządzenie o karach finansowych, a nawet zerwaniu umowy przez NFZ, dla szpitali, które odmówią przerwania ciąży. Czy to wstęp do wprowadzenia aborcji na życzenie?
  Kilka godzin po happeningu "Tak dla CPK" marszałek Hołownia zaskoczył wszystkich. Z przeciwnika, stał się jego zwolennikiem. Dziwnym zwolennikiem. Poproszony o podpis pod projektem ... odmówił!

  W ubiegły weekend odbył się na Polach Mokotowskich happening, podczas którego zbierano podpisy pod obywatelskim projektem ustawy „Tak dla CPK”.  Można było również wysłuchać opinii osób, które były zaangażowane w rozwijanie projektu, bądź są wybitnymi ekspertami w dziedzinie lotnictwa i wojska. Przemawiali m.in. Marek Budzisz, Maciej Wilk i Mikołaj Wild. Prezentowali oni znane argumenty – dodatkowe dochody do budżetu, rozwój polskiego sektora lotniczego, wzmocnienie polskiego potencjału militarnego.  Podkreślali, że w sprawie projektu przeprowadzono wystarczająco wiele analiz, a zabrakło działań. 

  Niestety, wraz z przejęciem władzy przez nowy układ polityczny szanse na tzw. wbicie łopaty i rozpoczęcie projektu maleją z każdym dniem. Osoby, odpowiedzialne za projekt CPK twierdzą, że brakuje analiz i audytów, żeby projekt rozpocząć. Z drugiej strony opóźniają ich przeprowadzenie. 

  CPK: Audyt części kolejowej i marketingu unieważniony! – Rynek Lotniczy (rynek-lotniczy.pl)

  Tak się złożyło, że kilka godzin po happeningu, głos w sprawie CPK zabrał marszałek Szymon Hołownia, będący jego krytykiem. Pan Szymon oznajmił, że po analizie danych stał się  gorącym zwolennikiem CPK i będzie przekonywał do niego koalicjantów. Zaskoczenie tym większe, że kilka miesięcy temu twierdził, że 12-letnie dzieci będą odbierały sobie życie przez CPK.

  Koneser Unii Europejskiej w serwisie X: „❗️PILNE❗️ Panie @szymon_holownia czy teraz 12 letnie dzieci nie będą sobie już odbierali życia przez CPK ? Kłamstwa Hołowni https://t.co/9QtG1EK4HV” / X

  Zmiana opinii Pana Marszałka zszokowała wiele osób. Zwolennicy projektu obawia się, że jest to tylko manewr, mający na celu pozyskanie głosów. Podejrzliwość wobec marszałka Hołowni jest jak najbardziej uzasadniona, ponieważ nie chce on złożyć podpisu pod projektem inicjatywy ustawodawczej „Tak dla CPK”.

  Koneser Unii Europejskiej w serwisie X: „❗️PILNE❗️ Hołownia nie wyszedł dzisiaj do Chłopaków i nie poparł obywatelskiej inicjatywy #TakDlaCPK. Chociaż od 3 dni piszemy o tym do niego a sam deklaruje poparcie. Jak myślicie okłamał wszystkich ?” / X

  O wiarygodności Marszałka przekonamy się niebawem. Nam bardzo się spodobało stwierdzenie, jakie padło na początku happeningu, że politycy są wybierani po to, żeby nam służyć, a nie na odwrót. Patrzmy więc na ich decyzje, a nie tylko na deklaracje. 

  Poniżej załączamy kilka zdjęć jakie wykonaliśmy podczas wiecu poparcia dla projektu CPK. Zachęcamy również Państwa do wsparcia projektu.

  Redakcja ABC

  Skrócony link:
  https://abcniepodleglosc.pl/pmh9

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja