back to top
More

  Więzienie zamiast kulki w łeb – upadek rosyjskiego imperium

  Strona głównaOpinieWięzienie zamiast kulki w łeb - upadek rosyjskiego imperium

  Polecamy w dziale

  Co to, kurwa, ma być! – Canal+ promuje przemoc i patologię! [18+]

  Na konferencji przed sobotnią walką została przekroczona granica patologii – jeden z zawodników, po nazwaniu go „transem, który co najwyżej może fiuta do gęby wziąć”, rzucił się na przeciwnika rozcinając mu skórę głowy mikrofonem.

  Czy projekt CPK ma szansę na realizację? 

  Podyskutujmy o CPK. Połączenie kilku lotnisk, aglomeracji warszawskiej i "lotniczych" ośrodków miejskich szybkimi kolejami i drogami, pozwoliłoby na powstanie CPK z tymi lotniskami w roli jego terminali.

  Ślubuję. Tak mi dopomóż Bóg!

  Po decyzji Sejmu o dalszych pracach o zabijaniu dzieci i wyjaśnieniach M. Morawieckiego, że "przez pomyłkę zagłosował przeciw", zapytajmy: jak ma na imię Twój bóg?, bo nasz Bóg mówi: Nie zabijaj!

  Żydowskie ludobójstwo

  Poniedziałkowa śmierć Polaka, cywilnego wolontariusza zabitego przez żołnierzy Izraela, przypomniała nam, co dzieje się od kilku miesięcy w Izraelu. A dzieje się ludobójstwo na miarę holokaustu - eksterminacja miejscowej ludności.
  10 lat łagrów za odmowę pójścia do wojska, dezercję, odmowę wykonania rozkazu lub dobrowolne poddanie się. Więzienie zamiast kulki w łeb jak w czasie II Wojny Światowej. Ta ogromna zmiana oznacza jedno - rozkład i upadek Imperium.

  10 lat łagrów za odmowę pójścia do wojska, dezercję, odmowę wykonania rozkazu i dobrowolne poddanie się. Takie zmiany w kodeksie karnym uchwaliła we wtorek rosyjska Duma. A wczoraj prezydent Putin ogłosił częściową mobilizację (300 000) dla uzupełnienia braków w szeregach rosyjskiej armii. W końcu kilkadziesiąt tysięcy już zostało zabitych lub wziętych do niewoli przez wojska ukraińskie.

  Dezerterzy rosyjscy są traktowani przez Ukraińców wyjątkowo łagodnie. Dostają opiekę i paszporty. Dlatego chętnie się poddają.

  To dlatego nastąpiła Bucza. Planowa barbarzyńska rzeź, jakiej dokonali rosyjscy wyselekcjonowani degeneraci, miała ten proces zahamować. Spowodować krwawy odwet ukraiński za zgwałcone i zabite kobiety i dzieci.

  Na szczęście tak się nie stało. Ukraińcy, pomijając incydent z udziałem ochotników z Gruzji, nie dali się sprowokować. Nie zaczęli w dzikim szale mordować pojmanych Rosjan. Dlatego Rosjanie nie walczą do ostatniej kropli krwi i chętnie się poddają. Ostatnia zmiana w rosyjskim kodeksie karnym ma takie przypadki ograniczyć do minimum.

  W czasie II Wojny Światowej było to nie do pomyślenia. Za wszystkie przestępstwa wymienione w pierwszym akapicie kara była jedna – kulka w łeb.

  To dlatego sowiecki żołnierz tak parł na Berlin. W ślad za nim szły oddziały NKWD. Za każdy przejaw niesubordynacji, albo próbę odwrotu bez rozkazu, stosujące jedną receptę – natychmiastowe rozstrzelane. Tylko atakując rosyjski żołnierz miał szansę przeżycia.

  A na zdobywców Berlina czekały w Związku Sowieckim … łagry – forma resocjalizacji po osobistym doświadczeniu bogactwa Zachodu.

  Obecna zmiana przepisów i reakcja zagrożonych poborem,  to dowód na rozkład i nieunikniony upadek Imperium Zła.

  Jan A. Kowalski

  Jan A. Kowalski
  Jan A. Kowalski
  Jan A Kowalski, rocznik 1964. Od roku 1983 działacz Liberalno-Demokratycznej Partii Niepodległość, od 1985 redaktor „małej” Niepodległości (ps. Azja Tuhajbejowicz). Autor „Dziur w Mózgu” i „Wojny, którą właśnie przegraliśmy”.

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja