back to top
More

  Rosyjska wódka czy polska? – dziękuję, w Poście nie piję

  Strona głównaOpinieRosyjska wódka czy polska? – dziękuję, w Poście nie piję

  Polecamy w dziale

  Ślubuję. Tak mi dopomóż Bóg!

  Po decyzji Sejmu o dalszych pracach o zabijaniu dzieci i wyjaśnieniach M. Morawieckiego, że "przez pomyłkę zagłosował przeciw", zapytajmy: jak ma na imię Twój bóg?, bo nasz Bóg mówi: Nie zabijaj!

  Żydowskie ludobójstwo

  Poniedziałkowa śmierć Polaka, cywilnego wolontariusza zabitego przez żołnierzy Izraela, przypomniała nam, co dzieje się od kilku miesięcy w Izraelu. A dzieje się ludobójstwo na miarę holokaustu - eksterminacja miejscowej ludności.

  Jezus zwyciężył

  Jezus zwyciężył - Jednego Serca Jednego Ducha 2014

  Podatek dochodowy zwany składką zdrowotną.

  Obiecanki cacanki, a głupiemu radość? Nie będzie dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców. Nie będzie likwidacji składki zdrowotnej. Podatek w wys. 10 mld zł, jakim obciążył ich PiS, będzie teraz trochę inaczej liczony.
  Picie wódki odbiera trzeźwość myślenia i pisania. Niezależnie od kraju pochodzenia. Zareklamowana przez George Friedmana i portal braci Karnowskich polska wódka Monopolowa (zamiast rosyjskiej) jest wódką austriacką. Wytrzeźwijcie!

  Kilka dni temu Stany Zjednoczone ogłosiły zakaz importu rosyjskiego gazu, ropy, węgla i wódki. O czym przypomniał w piątek w prawie zabawny sposób George Friedman, amerykański politolog i wizjoner geopolityczny. Znamy go ze współpracy z Jackiem Bartosiakiem i jego Strategy & Future. Napisał:

  Stany Zjednoczone podjęły decyzję o zakazie importu rosyjskiej wódki. Osobiście uważam, że rosyjskiej wódce brakuje wigoru. Z kolei polska wódka generuje męskość. Polecam Monopolową.

  https://wpolityce.pl/swiat/589539-zakaz-importu-rosyjskiej-wodki-friedman-poleca-polska

  Rozumiem, że każdy tego typu tweet zachwyca Braci Karnowskich, ponieważ zdejmuje z  nich piętno Braci Kremlowskich (za wywiad z rosyjskim ambasadorem). Jednak w tym konkretnym przypadku, pomijając oczywistą niestosowność reklamy picia wódki w Poście (nawet polskiej), ośmieszył się nie tylko George Friedman, ale i portal wpolityce.pl. Dlaczego?

  Po pierwsze, wódka Monopolowa nie jest polską wódką! Produkowana pod Wiedniem  jest własnością austriackiej firmy Altvater Gessler – J. A. Baczewski.

  Po drugie, żadna wódka nie wzmacnia męskości, o czym Bracia Kre… Karnowscy powinni wiedzieć z doświadczenia.

  A jeżeli nie, to niech sami sprawdzą. Po zakończeniu Postu😊

  Po trzecie, jeżeli George Friedman tak samo jak na wódce, zna się na geopolityce, to dziękuję bardzo za jego proroctwa dotyczące Polski i świata.

  Podziękować też należy jego polskiemu partnerowi, Jackowi Bartosiakowi, bo prawdopodobnie to on stoi za idiotycznym wpisem Friedmana i portalu wpolityce.pl

  Jan A. Kowalski

  PS. Sam (poza postem) piję z wódek tylko bimber i śliwowicę domowej roboty. A ile jest polskiej wódki w polskiej wódce napisze mój kolega, najlepszy w Polsce specjalista w branży, jeżeli da się namówić.

  Jan A. Kowalski
  Jan A. Kowalski
  Jan A Kowalski, rocznik 1964. Od roku 1983 działacz Liberalno-Demokratycznej Partii Niepodległość, od 1985 redaktor „małej” Niepodległości (ps. Azja Tuhajbejowicz). Autor „Dziur w Mózgu” i „Wojny, którą właśnie przegraliśmy”.

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja