back to top
More

  4 dni pracy w tygodniu? Tak, to jest możliwe!

  Strona głównaOpinie4 dni pracy w tygodniu? Tak, to jest możliwe!

  Polecamy w dziale

  Ślubuję. Tak mi dopomóż Bóg!

  Po decyzji Sejmu o dalszych pracach o zabijaniu dzieci i wyjaśnieniach M. Morawieckiego, że "przez pomyłkę zagłosował przeciw", zapytajmy: jak ma na imię Twój bóg?, bo nasz Bóg mówi: Nie zabijaj!

  Żydowskie ludobójstwo

  Poniedziałkowa śmierć Polaka, cywilnego wolontariusza zabitego przez żołnierzy Izraela, przypomniała nam, co dzieje się od kilku miesięcy w Izraelu. A dzieje się ludobójstwo na miarę holokaustu - eksterminacja miejscowej ludności.

  Jezus zwyciężył

  Jezus zwyciężył - Jednego Serca Jednego Ducha 2014

  Podatek dochodowy zwany składką zdrowotną.

  Obiecanki cacanki, a głupiemu radość? Nie będzie dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców. Nie będzie likwidacji składki zdrowotnej. Podatek w wys. 10 mld zł, jakim obciążył ich PiS, będzie teraz trochę inaczej liczony.
  Propozycja Donalda Tuska skrócenia tygodnia pracy do 4 dni została obśmiana przez "ekspertów". Niesłusznie. Jak ustaliłem w dziennikarskim śledztwie, wszystko się zgadza. Będziemy pracować przez 4 dni w tygodniu.. do 78 roku życia

  Propozycja Donalda Tuska pracy przez 4 dni w tygodniu zadźwięczała w uszach wielu z nas fantastycznie. W moich też😊

  Dopytywany jak chce to osiągnąć (4 dni pracy w tygodniu), Donald Tusk powiedział, że pełny swój plan ujawni wkrótce po wyborach. Nareszcie godne zawodu dziennikarza śledczego wyzwanie!

  Wykorzystując zbiegi zaszłości i okoliczności (zna się tego i owego w bliskim otoczeniu), po 3 dniach intensywnych podchodów i zasadzek, ustaliłem ze stu procentową pewnością, jak brzmi pełna oferta.

  Będziemy pracować przez 4 dni w tygodniu … do 78 roku życia.

  Tę drugą część planu Donald Tusk przekaże fetującym jego zwycięstwo zwolennikom, i nam wszystkim, podczas wieczoru wyborczego. Wprost ze swojego sztabu usytuowanego na sopockim molo

  o czym informuje Wasz nieustraszony dziennikarz śledczy

  Bartosz Jasiński

  /oklaski, dziękuję 😊/

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja