4 dni pracy w tygodniu? Tak, to jest możliwe!

Data

Polecamy

Refleksje na koniec roku

W dziejach Polski trudne czasy były właściwie zawsze, dlatego rok 2022 (podobnie jak 2020 i 2021) nie stanowi wyraźnego odstępstwa od normy. Nasi przodkowie w trudnych czasach jakoś sobie radzili, więc i my musimy sobie poradzić.

Dziady

Lewactwo porzuciło „klasę robotniczą”, która nie dorosła do szczytnych ideałów komunizmu i znalazło sobie inną, doświadczalną klasę „ciemiężonych” zboczeńców. Wzorem Hindusów okaleczających dzieci, też zaczęło od psychicznego okaleczania dzieci, wprowadzając im lekcje „seksu”.

Alkoholizm europejski to wyraz dekadencji i droga do mnożenia złych decyzji polityków (nawiązanie do kłamstwa ekologicznego CO2), (cz. III)

W obliczu pogłębiającego się alkoholizmu europejskiego politycy i instytucje Unii Europejskiej przez ćwierć wieku, niczym inkwizycja, zajmowali się tematami zastępczymi, takimi, jak forsowanie fałszywej poprawności politycznej, moralnej i naukowej.
Propozycja Donalda Tuska skrócenia tygodnia pracy do 4 dni została obśmiana przez "ekspertów". Niesłusznie. Jak ustaliłem w dziennikarskim śledztwie, wszystko się zgadza. Będziemy pracować przez 4 dni w tygodniu.. do 78 roku życia

Propozycja Donalda Tuska pracy przez 4 dni w tygodniu zadźwięczała w uszach wielu z nas fantastycznie. W moich też😊

Dopytywany jak chce to osiągnąć (4 dni pracy w tygodniu), Donald Tusk powiedział, że pełny swój plan ujawni wkrótce po wyborach. Nareszcie godne zawodu dziennikarza śledczego wyzwanie!

Wykorzystując zbiegi zaszłości i okoliczności (zna się tego i owego w bliskim otoczeniu), po 3 dniach intensywnych podchodów i zasadzek, ustaliłem ze stu procentową pewnością, jak brzmi pełna oferta.

Będziemy pracować przez 4 dni w tygodniu … do 78 roku życia.

Tę drugą część planu Donald Tusk przekaże fetującym jego zwycięstwo zwolennikom, i nam wszystkim, podczas wieczoru wyborczego. Wprost ze swojego sztabu usytuowanego na sopockim molo

o czym informuje Wasz nieustraszony dziennikarz śledczy

Bartosz Jasiński

/oklaski, dziękuję 😊/

Ostatnie wpisy autora