back to top
More

  4 dni pracy w tygodniu? Tak, to jest możliwe!

  Strona głównaOpinie4 dni pracy w tygodniu? Tak, to jest możliwe!

  Polecamy w dziale

  Odpowiedni kandydat do Panteonu Niezłomnych Polaków

  Wychowywanie „naszych” profesorów zapowiadał na I Zjeździe PPR Władysław Gomułka i proces ten zakończył się w niemałym stopniu sukcesem. Czy jednak dopiero współpraca z UB/SB ma być teraz przepustką do Panteonu Wielkich Polaków?

  Nasze drogie „darmowe” leki

  Rynek leków w Polsce wart jest ponad 50 mld zł. Z tego tylko część zapewniają polskie firmy, a i te sprowadzają surowce z zagranicy. Refundacja to wyprowadzanie publicznych pieniędzy z Polski.

  Oświadczenie w sprawie uwięzienia księdza Michała Olszewskiego

  Żadne okoliczności nie usprawiedliwiają stosowania wobec kogokolwiek fizycznych i psychicznych tortur. Z tego powodu żądamy imiennego wskazania inspiratorów i katów, i przykładnego ich ukarania.

  Widziane na Ukrainie. Amerykanin Billy (14)

  Siedział na lotnisku w Stambule i uśmiechał się dobrodusznie. Łysiejący mężczyzna w średnim wieku. Do mnie również. Czekał na samolot do Moskwy. Ja na samolot w przeciwnym kierunku. Był Amerykaninem.
  Propozycja Donalda Tuska skrócenia tygodnia pracy do 4 dni została obśmiana przez "ekspertów". Niesłusznie. Jak ustaliłem w dziennikarskim śledztwie, wszystko się zgadza. Będziemy pracować przez 4 dni w tygodniu.. do 78 roku życia

  Propozycja Donalda Tuska pracy przez 4 dni w tygodniu zadźwięczała w uszach wielu z nas fantastycznie. W moich też😊

  Dopytywany jak chce to osiągnąć (4 dni pracy w tygodniu), Donald Tusk powiedział, że pełny swój plan ujawni wkrótce po wyborach. Nareszcie godne zawodu dziennikarza śledczego wyzwanie!

  Wykorzystując zbiegi zaszłości i okoliczności (zna się tego i owego w bliskim otoczeniu), po 3 dniach intensywnych podchodów i zasadzek, ustaliłem ze stu procentową pewnością, jak brzmi pełna oferta.

  Będziemy pracować przez 4 dni w tygodniu … do 78 roku życia.

  Tę drugą część planu Donald Tusk przekaże fetującym jego zwycięstwo zwolennikom, i nam wszystkim, podczas wieczoru wyborczego. Wprost ze swojego sztabu usytuowanego na sopockim molo

  o czym informuje Wasz nieustraszony dziennikarz śledczy

  Bartosz Jasiński

  /oklaski, dziękuję 😊/

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja