back to top
More

  Kiedy upadnie Koalicja 13 Grudnia?

  Strona głównaPolitykaKiedy upadnie Koalicja 13 Grudnia?

  Polecamy w dziale

  Walczmy jak Donald Trump 

  Ameryka Donalda Trumpa, Ameryka wielka i silna wolnością swoich obywateli jest gwarantem naszej wolności i niepodległości. Jeżeli w Stanach ostatecznie zwyciężą globaliści, nasz los będzie marny.

  Wszyscy przeciwko Marine Le Pen

  Chociaż za zwycięzcę uznaje się skrajnie lewicowego Melenchona, to jego Francja Nieujarzmiona jedynie utrzymała stan posiadania, a on sam nie zostanie premierem. Zwycięzcą jest ... Emanuel Macron

  Zyski firm w 1 kwartale spadły o 40%

  Zyski firm zatrudniających od 50 osób spadły o 40% r/r w 1 kw. b.r. Wynika to nie tylko z rosnących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej (płace, energia), lecz też ze spadku przychodów.

  Keir Starmer – nowy premier Wielkiej Brytanii

  Wybory do Izby Gmin wygrała Partia Pracy (laburzyści), która zdobyła niemal 34% głosów i 412 mandatów (na 650). Do zwycięstwa poprowadził ją Keir Starmer, porównywany do Tony'ego Blaira "umiarkowany nudziarz".
  Płk Sienkiewicz nie został odwołany. Była za nim cała Koalicja 241:194. Gdy za 3-mce wszystkie stanowiska po PiS zostaną podzielone, dojdzie do sporów o wysokość łupów... i program. Zatem przypomnijmy: zima wasza - wiosna nasza! :)

  Jeszcze nie teraz. Płk Bartłomiej Sienkiewicz, obecnie w randze Ministra Kultury, nie został odwołany. Wniosek o wotum nieufności został odrzucony głosami całej Koalicji 241:194. Na razie jego pozycja i większości rządzącej wydaje się niezagrożona.

  Wnioskując jednak po całym szeregu sprzecznych komunikatów płynących z poszczególnych ministerstw, gdzie minister jest z innej partii niż jego zastępca, do rozpadu Koalicji musi dojść.

  Nastąpi to, gdy wszystkie stanowiska po PiS zostaną przejęte i podzielone pomiędzy koalicjantów. Dopiero wtedy, a zatem najwcześniej za 3 m-ce, dojdzie do sporów finansowych pomiędzy obdzielonymi. Tym samym, również do sporów programowych.

  A zatem, przypomnijmy stare dobre zawołanie z lat 80-tych: zima wasza – wiosna nasza!

  Byle do wiosny😊

  Bartosz Jasiński

  Skrócony link:
  https://abcniepodleglosc.pl/le5u

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja