back to top
More

  Chrońmy nasze dzieci w przedszkolu, w szkole … i w Macdonaldzie

  Strona głównaIdeeChrońmy nasze dzieci w przedszkolu, w szkole … i w Macdonaldzie

  Polecamy w dziale

  Dwaj bracia – dwa patriotyzmy 

  Od lat znaczna część polityków, ludzi sztuki, literatów, „aktywistów”...

  Partie i polityka. Diagnoza polskiego systemu władzy.

  “Wykonywanie władzy politycznej czy to we wspólnocie, czy to w instytucjach reprezentujących państwo powinno być ofiarną służbą człowiekowi i społeczeństwu, nie zaś szukaniem własnych korzyści z pominięciem dobra wspólnego". JPII

  Wyzwania stojące przed Polską

  Musimy zrobić rachunek zysków i strat, nie dla formacji politycznej, nie dla własnego środowiska, nie pod kątem karier tych czy innych osób, ale dla dobra narodu i państwa. Powinniśmy przeanalizować ewentualne skutki wyjścia z UE.

  Refleksje na Boże Narodzenie

  Koniecznie karp, prezenty pod choinkę, jeszcze opłatek, odpalić kolędy i możemy świętować. Czym jest Boże Narodzenie dziś? Na naszych oczach upada cywilizacja zbudowana na nauce Chrystusa. Powrót do źródeł to jedyny nasz ratunek.
  Demoralizacja narodu jest najprostszym i najtańszym sposobem na przejęcie jego państwa - zasobów materialnych i ludzkich. Sposobem na przekształcenie człowieka – dziecka bożego w niewolnika własnych żądz i światowych korporacji.

  Pojawiła się cenna inicjatywa społeczna – projekt ustawy chroniącej nasze dzieci przed seksualizacją. Przed przedwczesną dewiacyjną inicjacją seksualną zwłaszcza. 

  Jarosław Kaczyński zabrał głos i marszałek Witek. Swoje dodał minister Czarnek. Wspomnieli jednak tylko o przedszkolu i szkole. 

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/645167-prezes-pis-dzieci-powinny-byc-chronione-najbardziej

  A co jeżeli dewiacyjna seksualizacja odbywa się poza tymi jednostkami, na przykład w MacDonaldzie? 

  W ramach światowego projektu: happymealreaders.com  bary MacDonalda do zestawów dla dzieci happy meal dodają nie zabawki, ale książeczki. Od zaprzyjaźnionego z redakcją rodzica (dzięki:)) dostaliśmy taką, pt.: Mogę zostać zdolnym muzykiem. Jedną z siedmiu w serii: Little people, BIG Dreams, I can… 

  Co w niej znajdujemy? Gotową receptę na szczęście wg Eltona Johna

  Wspólne czytanie rodzica z dzieckiem to nie tylko rozwijanie wyobraźni, ćwiczenie pamięci czy nauka koncentracji. To przede wszystkim sposób na umacnianie rodzinnych relacji oraz poczucia bezpieczeństwa. Dlatego tak gorąco do niego zachęcamy, przedstawiając Wam naszą najnowszą serię książeczek. Opowiadają o wielkich ludziach, wielkich pasjach i jeszcze większych marzeniach! Dzięki nim Wasze dzieci odkryją prawdziwą przyjemność czytania! – reklamuje swój projekt sieć.

  Trawestując świętego Pawła należałoby powiedzieć, że nie jest ważne, że nasze dziecko czyta, ważne jest co czyta. Na co zatem jest obliczona akcja demoralizacji naszych dzieci – seksualizacja zwłaszcza dewiacyjna jest tego najlepszym sposobem? 

  Demoralizacja narodu/ów jest najprostszym i najtańszym sposobem na przejęcie jego państwa czyli zasobów materialnych, surowcowych i ludzkich. Sposobem na przekształcenie człowieka – dziecka bożego w niewolnika własnych żądz i światowych korporacji.

  Jak powinniśmy się bronić? 

  Ustawowa ochrona to cenna inicjatywa. Ale każda obrona polega na spóźnionym reagowaniu na ruchy coraz bardziej zuchwałego i bogatego przeciwnika. Dla obrony dzieci – największego potencjału naszego państwa – powinniśmy podjąć działania aktywne. I to zaproponowaliśmy jakiś czas temu, a teraz przypominamy i polecamy uwadze, zwłaszcza ministra Czarnka.

  Powinniśmy podjąć działania najprostsze, fizyczne i atrakcyjne dla naszych dzieci, zwłaszcza dla młodych chłopców (przed demoralizacją).  Przejść z obrony do ataku. 

  Redakcja ABC Niepodległość 

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja