Rosyjskie postępy w Mariupolu

Data

Strona głównaWideoRosyjskie postępy w Mariupolu

Polecamy w dziale

Wyciek danych z ALAB. Jak chronić swoje dane w sieci? Cyberprzestępcy tworzą własną AI – Krzysztof Dyki

Jak doszło do tej kradzieży danych? Czy możemy oczekiwać, że firma ALAB poniesie odpowiedzialność? Kto odpowiada za ten atak? Czy możliwe jest namierzenie sprawców? Co zwykły obywatel może zrobić, jeżeli jego dane wyciekły? Czy w dzisiejszych czasach nasze dane są najcenniejszą rzeczą dla cyberprzestępcy? Czego możemy się spodziewać w przyszłości? Na te pytania odpowiada Krzysztof Dyki, prezes firmy Comcert, Grupa Asseco.

Nowe polskie źródło energii | Prof. Małgorzata Hawrot – Paw

Zapraszamy na nowy odcinek programu This is IT, w którym dr Maciej Kawecki i prof. Małgorzata Hawrot-Paw porozmawiają o produkcji biopaliwa z alg. Czy znajdziemy zastępstwo dla standardowego paliwa? Czy Polska stanie się pionierem w produkcji nowoczesnego paliwa?

„Wchodzę tam, skąd wszyscy uciekają”. Ekscentryczny miliarder Władysław Grochowski 

Dlaczego nie zdecydował się robić biznesu z kościołem? Dlaczego w pracy nie potrzebuje komputera i rzadko korzysta z maila? Jaki rodzaj biznesu najbardziej opłaca się dziś prowadzić? W co opłaca się inwestować?
PODSUMOWANIE 33. dnia wojny + MAPY.

Czy Ukraińcy przechodzą trwale do kontrofensywy? Jak przebiega oblężenie Mariupola? Redaktor Michał Nowak przedstawia najświeższe wieści z frontu wraz z mapami.

Ostatnie wpisy autora