back to top
More

  „To jest szokujące”. Mec. Wąsowski o ks. Olszewskim, Bodnarze i Tusku

  Mec. Krzysztof Wąsowski i Bartłomiej Graczak rozmawiają o wszystkich sprawach związanych z prawną sytuacją księdza Michała Olszewskiego SCJ

  Krzysztof Wąsowski to obrońca i pełnomocnik ks. Michała Olszewskiego SCJ, zatrzymanego ws. Funduszu Sprawiedliwości, Fundacji Profeto i projektu Archipelag – wyspy wolne od przemocy. Adwokat, wspólnik w kancelarii prawnej WLP Legal i założyciel centrum myśli prawniczej Wisdom – Law – People. Mecenas Wąsowski to także mąż jednej żony, ojciec trójki dzieci, generał Zakonu Rycerzy Świętego Jana Pawła II Wielkiego i Rycerz Matki Bożej Zwycięskiej.

  Mec. Krzysztof Wąsowski i Bartłomiej Graczak rozmawiają o wszystkich sprawach związanych z prawną sytuacją księdza Michała Olszewskiego SCJ, jego zatrzymaniem, projektem Archipelag – Wyspy Wolne od Przemocy i fundacją Profeto. Mecenas Wąsowski ocenia też postępowanie Adama Bodnara, Bartłomieja Sienkiewicza i nowego rządu Donalda Tuska, stan prokuratury w kontekście Dariusza Barskiego, Dariusza Korneluka, przejęcie mediów publicznych oraz działalność Ewy Wrzosek i kancelarii Clifford Chance w tym kontekście.

  Skrócony link:
  https://abcniepodleglosc.pl/sj45