back to top
More

  To jest też moja wojna

  Strona głównaIdeeTo jest też moja wojna

  Polecamy w dziale

  Wyzwania stojące przed Polską

  Musimy zrobić rachunek zysków i strat, nie dla formacji politycznej, nie dla własnego środowiska, nie pod kątem karier tych czy innych osób, ale dla dobra narodu i państwa. Powinniśmy przeanalizować ewentualne skutki wyjścia z UE.

  Refleksje na Boże Narodzenie

  Koniecznie karp, prezenty pod choinkę, jeszcze opłatek, odpalić kolędy i możemy świętować. Czym jest Boże Narodzenie dziś? Na naszych oczach upada cywilizacja zbudowana na nauce Chrystusa. Powrót do źródeł to jedyny nasz ratunek.

  Paweł Zastrzeżyński, Nim kur zapieje… (list otwarty do Prezydenta RP Andrzeja Dudy)

  PAD wbrew swoim zapowiedziom z kampanii wyborczej 2015, podpisał Ustawę o finansowaniu in vitro. Przeciwko było tylko 100 posłów PiS (194). Pozostali, jak MM byli za, lub wstrzymali się, jak JK. Dlaczego zostaliśmy oszukani? (red)

  Wszystkich Świętych Obcowanie

  1 listopada przypomina nam trzy prawdy. 1. Że święci nadal żyją, chociaż fizycznie nie ma ich już wśród nas. 2. Istnieje życie inne od tu i teraz. 3. A skoro tak, to istnieje dawca życia na tyle mocny, że pozwala umarłym żyć dalej.
  Na naszych oczach powstał Naród ukraiński i teraz od nas trochę zależy, czy ten Naród będzie mógł odbudowywać kraj w warunkach wolności, czy będzie ginąć w niewoli.

  Wszyscy widzimy dramat, który rozgrywa się kilkaset kilometrów od nas.

  Ja nadal nie mogę w to uwierzyć… Widzę Kijów i bohaterów Zeleńskiego i Kliczkę, widzę zbombardowany Charków, Bierdiańsk, w którym tłumy wychodzą na ulice i krzyczą, że chcą być  w Ukrainie.

  Wszędzie byłem i przecieram oczy ze zdumienia. Kliczko na Majdanie czytał z kartki, bo nie znał języka ukraińskiego, Charków jest rosyjskojęzyczny i wydawało się, że nie będzie stawiał oporu, w Bierdaiańsku pół roku temu większość chciała do Rosji.

  Na naszych oczach powstał Naród ukraiński i teraz od nas trochę zależy, czy ten Naród będzie mógł odbudowywać kraj w warunkach wolności, czy będzie ginąć w niewoli.  

  Ratujmy Ukrainę, ratujmy Polskę.

  Proszę, błagam wpłacajcie – potrzeby są ogromne.

  Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

  Precz z komuną

  Przemysław Miskiewicz

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja