To jest też moja wojna

Data

Strona głównaIdeeTo jest też moja wojna

Polecamy w dziale

Chrońmy nasze dzieci w przedszkolu, w szkole … i w Macdonaldzie

Demoralizacja narodu jest najprostszym i najtańszym sposobem na przejęcie jego państwa - zasobów materialnych i ludzkich. Sposobem na przekształcenie człowieka – dziecka bożego w niewolnika własnych żądz i światowych korporacji.

Franek Vetulani i Jan Hartman – wyznawcy 11 przykazania

Franek Vetulani jest najbardziej znanym studentem krakowskim ostatnich lat. Zawiesił tęczową flagę na Smoku Wawelskim. Obraża pamięć Jana Pawła II i Wandę Półtawską. Jego nihilizm uderza w polskie wartości. Bronią go profesorowie.

Związki zawodowe – między tradycją a wyzwaniami współczesności

Tylko 1,5 mln (na 17 mln prac.) to członkowie związków zawodowych. Liczba osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą wynosiła 1,3 mln, a 1,2 mln pracuje na umowę o pracę lub dzieło. Czy związki zawodowe powinny im pomóc?
Na naszych oczach powstał Naród ukraiński i teraz od nas trochę zależy, czy ten Naród będzie mógł odbudowywać kraj w warunkach wolności, czy będzie ginąć w niewoli.

Wszyscy widzimy dramat, który rozgrywa się kilkaset kilometrów od nas.

Ja nadal nie mogę w to uwierzyć… Widzę Kijów i bohaterów Zeleńskiego i Kliczkę, widzę zbombardowany Charków, Bierdiańsk, w którym tłumy wychodzą na ulice i krzyczą, że chcą być  w Ukrainie.

Wszędzie byłem i przecieram oczy ze zdumienia. Kliczko na Majdanie czytał z kartki, bo nie znał języka ukraińskiego, Charków jest rosyjskojęzyczny i wydawało się, że nie będzie stawiał oporu, w Bierdaiańsku pół roku temu większość chciała do Rosji.

Na naszych oczach powstał Naród ukraiński i teraz od nas trochę zależy, czy ten Naród będzie mógł odbudowywać kraj w warunkach wolności, czy będzie ginąć w niewoli.  

Ratujmy Ukrainę, ratujmy Polskę.

Proszę, błagam wpłacajcie – potrzeby są ogromne.

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Precz z komuną

Przemysław Miskiewicz

Ostatnie wpisy autora