back to top
More

  400 000 migrantów rocznie z Azji i Afryki – Tusk do dymisji?!

  Strona głównaPolityka400 000 migrantów rocznie z Azji i Afryki – Tusk do dymisji?!

  Polecamy w dziale

  Polscy przedsiębiorcy globalni chcą CPK!

  Rozbudowa Okęcia, a zatem wyburzenie Ochoty lub Mordoru, oznacza jedno - rezygnację z CPK. Lecz chociaż PDT nie ma kompleksów (wielkości i polskości), to CPK chcą najwięksi polscy przedsiębiorcy.

  44% – wybory samorządowe są nieważne! :)

  44% w II turze to podważenie przez wyborców legalności systemu. Czas tę patologię odrzucić i zaproponować normalność – oddolny system zarządzania naszymi gminami i państwem - naszymi pieniędzmi.

  Tarcza niemiecka, głupota naszych elit i propaganda

  Niemcy proponują Europie swoją tarczę ochronną. Proponują, bo przez kilkadziesiąt lat podbiły Europę swoją gospodarką. A teraz chcą to zaklajstrować politycznie i militarnie, co przestaje być śmieszne.

  Partie wygrywają – Polska przegrywa

  Po euforii z października 2023 i oczekiwaniu na czasy pizzy i coli lajt, a wróciły ubeckie zmory, nie pozostało nic. Tylko 51,5% głosowało. Gdy nastąpi spadek poniżej 50%, zawali się zły system zarządzania Polską.
  Patriotyczny polski rząd jest niewinny. Winny jest Donald Tusk, który perfidnie i kłamliwie wykorzystuje ten niedoszły fakt do walki z naszym patriotycznym rządem. Proponuję go za to zdymisjonować kolejnym rządowym rozporządzeniem

  Dziwne rzeczy dzieją się w polskiej polityce od paru dni. Ledwo zdążył Jarosław Kaczyński wrócić do rządu, a już ten ostatni wycofuje się z projektu własnego rozporządzenia ułatwiającego import do Polski pracowników z Afryki i Azji – do 400 tysięcy rocznie! 

  https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8745700,pis-wycofuje-sie-z-ulatwien-dla-migrantow.html

  Tryb procedowania tego pomysłu w rządzie – na poziomie technicznego rozporządzenia – świadczy o nieliczeniu się najbardziej patriotycznego polskiego rządu ani z prawem, ani z opinią własnego elektoratu i pozostałych Polaków. Czas uruchomienia samego pomysłu, tuż przed i w trakcie szumnie zapowiedzianego przez super-wicepremiera ogólnonarodowego referendum, świadczy o kompletnym chaosie w obozie politycznym zjednoczonej lewicy, znaczy się prawicy. O inne rzeczy jej nie podejrzewając. 

  A gdyby Jarosław Kaczyński nie wrócił do rządu? Czy czekałby nas czas konsekwentnego outsourcingu polskiego państwa, gdzie decyzje mocą rozporządzeń dyktuje Konfederacja (pracodawców) Lewiatan, a wykonaniem ich zajmują się zewnętrzne firmy?  

  Jeszcze dziwniejsze rzeczy w związku z tym (nie)wydarzeniem rządowym nastąpiły w przestrzeni medialnej. Nasze patriotyczne media ogłosiły, że to wszystko jest wina Tuska, który atakuje PiS, nie chcąc wgłębić się w prawdziwe intencje polskiego rządu. A do tego się ośmiesza😊

  Ale nastąpił upadek etyki dziennikarskiej. Dziennikarze komentują nie fakt, ale jego interpretację i deprecjonują wykorzystującego ten fakt polityka opozycji. (Nie, nie jestem zwolennikiem Donalda Tuska.) 

  Dodatkowo przemilcza się wystąpienie polityków, którzy w tej sprawie pierwsi krytycznie przemówili -posłów Konfederacji, Mentzena i Bosaka – spychając spór w stare, wygodne dla establishmentu koleiny PiS – PO.  

  Ponieważ nasz portal nie jest (jeszcze:)) finansowany przez spółki Skarbu Państwa, zapytam: kiedy nastąpi dymisja osób odpowiedzialnych za ten rządowy projekt? Bo przecież Donalda Tuska nie ma jak zdymisjonować.

  Jan A. Kowalski

  Jan A. Kowalski
  Jan A. Kowalski
  Jan A Kowalski, rocznik 1964. Od roku 1983 działacz Liberalno-Demokratycznej Partii Niepodległość, od 1985 redaktor „małej” Niepodległości (ps. Azja Tuhajbejowicz). Autor „Dziur w Mózgu” i „Wojny, którą właśnie przegraliśmy”.

  Ostatnie wpisy autora

  Nowa Konstytucja